امام جمعه ساوه: ملت ایران فشارهای حداکثری امریکا را ناکام گذاشت

ساوه- ایرنا - امام جمعه ساوه گفت: اعمال سیاست های فشار حداکثری علیه نظام اسلامی با هوشیاری و بصیرت ملت و درایت مقام معظم رهبری ناکام ماند.

به گزارش ایرنا، ‌ حجت‌الاسلام «سیدابراهیم حسینی» روز دوشنبه در آیین گرامیداشت ۱۳ آبان مصادف با روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت محدود در دبیرستان باقرالعلوم (ع) شهر ساوه برگزار شد، ‌ افزود: دشمنان ایران اسلامی به زعم خود با اعمال فشار حداکثری و تحریم های اقتصادی در تلاش هستند که ملت ایران را تسلیم کنند اما غافل از میزان بصیرت و هوشیاری ملی ایرانیان بودند و نقشه های آنان خنثی شد.

وی اظهار داشت: حتی مقامات امریکائی هم اذعان می کنند که فشارهای حداکثری بر نظام جمهوری اسلامی تاثیری نداشته و اکنون نیز هرچه در توان دارند برای تحریم کشورمان به کار بسته اند ولی این اقدامات هرگز دشمنان را به اهداف شوم خود نخواهد رساند.

امام جمعه ساوه گفت: این در حالیست که با وجود همه مشکلات و سختی های برآمده از تحریم های اقتصادی، چرخ صنعت و تولید در کشور همچنان با رونق خاصی به کار خود ادامه می دهد و حتی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا نیز از کشورهای توانمند هستیم.

حجت الاسلام حسینی افزود: برخلاف تلاش و باور عده‌ای که قصد دارند ایران را کشوری جنگ طلب معرفی کنند اما تاریخ ملت ما نشان می دهد که هرگز در پی جنگ افروزی نبوده ایم ولی در مقابل هرگونه تجاوز به خاک این سرزمین به قاطعیت ایستادگی می کنیم.

وی با بیان اینکه در یوم الله ۱۳ آبان شاهد تبلور غیرت دینی و سیاسی ملت ایران بودیم، اظهار کرد: تسخیر لانه جاسوسی و روز مبارزه با استکبار جهانی تجلی آزادگی و غیرت انقلابی است و در واقع تابلویی از عشق ملت ایران به آرمان های نظام اسلامی را به نمایش می گذارد.

وی تاکید کرد:‌ انقلاب اسلامی همچنان قدرتمند و پابرجاست و به پشتوانه ملی و تکیه بر آرمان های اسلامی با گذشت چهار دهه از عمر خود در مقابل مستکبران ایستادگی می کند.
امام جمعه ساوه با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص)  اظهار داشت:‌ اتحاد و انسجام ملی با تبعیت از رهبری راه نجات کشور از مشکلات است و همه آحاد مردم باید از تفرقه افکنان پرهیز کنند زیرا وحدت رمز اصلی موفقیت کشور به خصوص در حوزه مشکلات اقتصادی است.

حاضران در این مراسم با سر دادن شعارهای «مرگ بر امریکا و اسرائیل» ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اقدامات اخیر دولت و نشریه فرانسوی در هتک حرمت پیامبر اسلام را با صدور بیانیه ای محکوم کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها