قالیباف ولادت پیامبر اکرم(ص) را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت

تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت با سعادت پیامبر امین و صادق، حضرت محمد مصطفی (ص) را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، محمدباقر قالیباف روز دوشنبه در پیامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی به مناسبت فرارسیدن میلاد پربرکت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (صلی‌الله علیه و آله و سلم) اظهارکرد: صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت اینجانب را به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر امین و صادق، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) پذیرا باشید.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: امید است با توسل به سیره پیامبر اعظم(ص) از مسیر تقویت و تحکیم برادری و همدلی به وحدت کلمه در میان امت بزرگ اسلامی نائل آییم.

قالیباف خاطرنشان کرد: در شرایطی که خباثت‌ها و شرارت‌ها، امت بزرگ اسلام و پیامبر عظیم شأن آن را مورد اسائه ادب قرار داده است، بی‌تردید با تمسک به قرآن کریم و استعانت به سنت نبوی (صلی الله علیه و آله و سلم) امت اسلامی مسیر سعادت را خواهد پیمود.

وی یادآور شد: فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تاکید بر اهمیت همکاری‌های همه‌جانبه میان کشورهای اسلامی و ارتقای مراودات پارلمانی از درگاه خداوند متعال سلامت و موفقیت روزافزون جنابعالی و نمایندگان پارلمان و پیشرفت و سعادت دولت و ملت شما را مسئلت می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =