بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی باغملک مراحل پایانی ساخت خود را می‌گذراند

اهواز - ایرنا - معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی شهرستان باغملک با پیشرفت ۹۸ درصدی، مراحل پایانی ساخت خود را می‌گذراند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا دکتر غلامرضا ساری زاده در حاشیه بازدید از این بیمارستان بیان کرد: با توجه به جمعیت شهرستان باغملک، اپیدمی بیماری کرونا و وجود جاده ترانزیتی اهواز - اصفهان، ضرورت تسریع در بهره‌برداری از این پروژه به منظور خدمات رسانی کامل و به موقع به بیماران محسوس بود و امید است مراحل تکمیلی این پروژه با پیگیری‌ مسوولان به سرانجام برسد.

وی افزود: انتظار می‌رود مسوولان شهرستان باغملک، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز را یاری کرده تا بتوان خدمات بیشتری در زمینه بهداشت و درمان به مردم ارایه داد.

ساری زاده بیان کرد:  دانشگاه علوم پزشکی اهواز تمام توان خود را برای بهره‌برداری به موقع این پروژه به کار خواهد گرفت و این مساله از اولویت‌های مسوولان این دانشگاه است.

به گزارش ایرنا بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی باغملک با اعتبار ۶۵۰ میلیارد ریال به مساحت ۱۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع، شامل بخش‌های بستری زنان، اطفال، جراحی داخلی، سی سی یو و آی سی یو دیالیز، مجموعه اتاق‌های عمل، ال دی آر CT اسکن، تصویر برداری و آزمایشگاه است.

شهرستان باغملک در شرق خوزستان واقع است و با شهرستان‌های رامهرمز، ایذه، مسجدسلیمان و هفتکل هم‌مرز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =