۲ هزار و ۷۸۸ بیمار کرونایی به بیمارستان شهید رجایی گچساران مراجعه کردند

گچساران- ایرنا- رئیس بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان گفت: ۲ هزارو ۷۸۸ بیمار مشکوک به ابتلاء کرونا از تیر امسال تاکنون برای درمان به بیمارستان شهید رجایی مراجعه کردند.

سید طاها حسینی روز دوشنبه در نشست ستاد مبارزه با کرونا افزود: یکهزارو ۶۵۶  نفر از این تعداد مراجعه کننده خدمات سرپایی دریافت کردند و مابقی بستری شدند.

وی بیان کرد: تاکنون بیش از یکهزارو ۱۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان بستری شدند.

حسینی تصریح کرد: از این تعداد بیماران بستری شده ۴۰ نفر جان خود را از دست دادند که ۹۰ درصد از جانباختگان کرونا در گچساران بیماری زمینه ای داشته اند.

وی اظهار داشت: ۷۰ درصد از مراجعه کنندگان به بیمارستان شهید رجایی گچساران در زمینه  بیماری کرونا  بومی و مابقی از شهرستان های همجوار هستند.

حسینی ابراز کرد: همچنین از تیر امسال تاکنون ۷۰ بیمار کرونایی برای ادامه درمان به بیمارستان شهید جلیل یاسوج اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این مدت همچنین تا کنون ۱۳۵  بیمار کرونایی در بخش آی. سی، یو این بیمارستان بستری شدند.

حسینی  با بیان اینکه ۷۸ تخت برای بیماران کرونایی در این شهرستان در نظر گرفته شده است افزود: هم اکنون بیش از ۶۴  نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید رجایی  این شهرستان بستری  هستند.

معاون  بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران گفت: تاکنون بیش از ۲هزارو ۶۸۵ بیمار مشکوک به کرونا به بیمارستان صنعت نفت  این شهرستان مراجعه کردند.

سعید سینایی افزود: از این تعداد بیماران مراجعه کننده ۲۹۳ مورد مبتلا به کرونا بوده که ۲۸۳ نفر در  بیمارستان  صنعت نفت بستری شدند.

وی با بیان اینکه  پنج بیمار کرونا تاکنون در این بیمارستان جانباخته است گفت: بیمارستان صنعت نفت این شهرستان دارای ۲۴ تخت در بخش کرونایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =