تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون بوکس با تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی

تهران- ایرنا- فدراسیون بوکس تفاهم‌نامه همکاری با آستان قدس رضوی به امضا رساند. بر این اساس، آستان قدس رضوی میزبانی برخی اردوهای ملی را برعهده خواهد داشت.

به گزارش ایرنا؛ با تلاش‌های افشین نفوذی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون و امیرحسین اخوان رئیس هیات بوکس استان خراسان رضوی، پیش زمینه‌ای برای همکاری بوکس ایران با تربیت بدنی آستان قدس فراهم شد که نهایتا حسین ثوری تفاهمنامه همکاری فدراسیون با موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی را به امضا رساند.

این اقدام در حالی انجام شد که قرار است موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با همکاری هیات بوکس استان میزبانی برخی اردوهای تیم‌های ملی بوکس را هم بر عهده داشته باشد.

همچنین این ارگان فرهنگی ورزشی، سالن شهید محمد رضا سنجرانی را به رشته بوکس اختصاص داد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در خصوص این تفاهمنامه اظهار داشت: باید از دوستانی‌که برای امضای این تفاهمنامه داشتند تشکر و قدردانی کنم. این حرکت یه گام رو به جلوی دیگر برای ما بود و برگ زرینی در دفتر بوکس ایران به ثبت رسید. امیدوارم اینگونه حرکت‌های فرهنگی ورزشی در بوکس بیش از پیش رخ دهد.

رئیس فدراسیون بوکس تصریح کرد: علاوه بر فدراسیون، هیات بوکس خراسان رضوی هم تفاهمنامه همکاری با موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به امضا رساند و خوشحالیم که توانستیم بوکس را رسما وارد این موسسه کنیم و امیدوارم همکاری دو طرفه ما با تربیت بدنی آستان قدس رضوی به قطار در حال حرکت بوکس سرعت بیشتری ببخشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha