شاخص تولید حق بیمه در کشور ۳۳ درصد رشد یافت

شیراز-ایرنا-مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت: در هفت ماه سال جاری، شاخص تولید حق بیمه در کشور ۳۳ درصد رشد یافت.

به گزارش دریافتی ایرنا، محمد رضایی در آیین ویدئوکنفرانس افتتاح ساختمان بیمه ایران در شهرستان لامرد افزود: آمار عملکرد بیمه ایران در ۷ ماهه سال جاری بنحوی است که اکنون ۴۴ درصد رشد در بخش تولید حق بیمه محقق شد، بنابراین بیمه ایران ۱۱ درصد در این بخش از صنعت بیمه کشور جلوتر است.

مدیرعامل بیمه ایران در ادامه افتتاح ساختمان این شرکت در لامرد را در راستای ارائه خدمات بهینه به مردم در محیطی مناسب و با امکانات بهتر عنوان کرد و گفت: استراتژی بیمه ایران بر مبنای برتری عملیاتی، رهبری محصول و کرامت مشتری پایه گذاری شده است.

 رضایی افزود: منظور از برتری عملیاتی در واقع ارائه محصولات بیمه ای با قیمت مناسب همراه با خدمات فنی و پس از فروش با کیفیت است؛ به همین جهت بوروکراسی اداری کمتر شده و تلاش می‌کنیم مشتریان بیمه ایران در کوتاهترین زمان ممکن و در محیط مناسب خدمات مورد نیز خود را دریافت کنند.

مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به عملکرد این شرکت در سال جاری اضافه کرد: وضع شرکت از لحاظ نقدینگی و سرمایه گذاری در بهترین شکل ممکن قرار گرفته به طوری که در ۶ ماهه اول امسال ۴۲ درصد سهم بازار بیمه‌ای کشور در اختیار بیمه ایران قرار گرفت و با برنامه‌ریزی صورت گرفته و تلاش همکاران و همه ارکان بیمه ایران در ۳ ماهه سوم این رقم بیشتر هم خواهد شد.

بیمه‌گذاران خواهان توسعه خدمات بیمه‌ای در جنوب فارس هستند

مدیرکل شرکت سهامی بیمه ایران استان فارس دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساختمان بیمه ایران مرکز لامرد به مساحت ۲۹۰ و زیربنای ۶۶۲ مترمربع به بهره برداری رسید.

حمیدرضا جمالی نژاد با بیان اینکه ۱۵ آبانماه سالروز تاسیس بیمه ایران است،افزود: در آستانه ورود بیمه ایران به هشتاد و ششمین سال تاسیس و بمناسبت هفته وحدت ساختمان این شرکت در لامرد افتتاح شد.

وی ادامه داد: بیمه ایران شعبه لامرد با ۶ نفر نیرو در ساختمان جدید کار خود را آغاز کرد.

وی اضافه کرد: شعبه بیمه ایران در لامرد از سال ۹۲ کار خود را در ملکی استیجاری شروع کرد تا در بهمن ماه ۹۸ محل ملکی با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خریداری شد و مجموعا با درنظر گرفتن عملیات تکمیل و تجهیز حدود ۳۵ میلیارد ریال برای تاسیس این ساختمان هزینه شده است.

مدیرکل شرکت سهامی بیمه ایران استان فارس با بیان این مطلب که بیمه گذاران عمده ای در جنوب فارس خواهان توسعه خدمات این شرکت بوده‌اند، گفت: شعبه بیمه ایران مرکز لامرد در ۳ سال گذشته بصورت متوالی در بین شعب درجه ۳ کشور رتبه نخست را کسب کرده است.

شهرستان لامرد در فاصله ۳۶۵ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =