۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 84096639
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار قهوه‌خانه متخلف در شهرستان ری پلمب شد

شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: چهار قهوه‌خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در حسن آباد فشافویه ‌این شهرستان پلمب شد.

لطف الله ستاره روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: بازرسان اتاق اصناف و اماکن شهرستان ری طی بازرسی های خود از سفره خانه و قهوه خانه بخش حسن آباد فشافویه در ساعات پایانی شب گذشته این چهار قهوه خانه متخلف را کشف و پلمب کردند.

وی با بیان اینکه گشت های مشترک اتاق اصناف و اداره اماکن به منظور نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمامی اصناف شهرستان ری را زیر نظر دارند، خاطرنشان کرد: همه اصناف باید دستورالعمل صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا کنند.

ستاره افزود: از مردم و اصناف می خواهم که قوانین و دستورالعمل های صادر شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت کنند تا از شیوع این بیماری جلوگیری شود.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه طی هفته های گذشته نیز ۵۲ قهوه خانه و سفره خانه به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اخطاریه دریافت کردند، اضافه کرد: واحدهای صنفی متخلف در صورت عدم رعایت پلمب خواهند شد.

ستاره یادآور شد: در شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا از کسبه سطح شهرستان تقاضا داریم با رعایت بیشتر و کامل‌تر پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک نسبت به کنترل بیماری اقدام کنند.

حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با ۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران - قم قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =