صیامی: قرارداد مربی حدادی را بررسی می کنیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: قرارداد مربی اختصاصی احسان حدادی را در سازمان تیم‌های ملی بررسی می کنیم و تصمیمی در راستای منافع فدراسیون و حدادی اتخاذ خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا؛ «هاشم صیامی» امروز در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: اداره شدن فدراسیون با سرپرست به دلیل شیوع کرونا و تاخیر در برگزاری انتخابات موجب شد تا مجمع عمومی دیرتر از زمان معمول برگزار شود. اتفاقات خوبی در مجمع امروز رخ داد و ایراداتی گرفته شد که باید آنها را رفع کنیم.

رییس فدرسیون دو و میدانی افزود: با توجه به قانون، ایرادات حسابرس مالی و بازرس را برطرف می‌کنیم و شک نکنید در دوران ریاستم خارج از قانون کاری انجام نمی شود.

صیامی در خصوص قرارداد احسان حدادی با مربی خارجی، گفت: قراداد باید بر اساس قانون بسته شود. حتما موضوع را در سازمان تیم‌های ملی مورد بررسی قرار می‌دهیم و تصمیمی که به سود منافع دوومیدانی و حدادی است لحاظ می کنیم. باید بپذیریم که حدادی المپیکی است و سه ضلع مدال‌آوری را در المپیک به مربع تبدیل کرده و اصول و قوانین را واقف است. سعی می‌کنیم او شرایط خوبی داشته باشد و باید به ورزشکار خود توجه کنیم. جراحی پاشنه او ١٠ روز به تعویق افتاد و وقتی جراحی تمام شود، کمک‌های لازم را خواهیم داشت.

وی یادآور شد: از ظرفیت‌ افرادی که همراه ما هستند استفاده می‌کنیم. هر کسی برابر ضوابط و اصول اداری کمک کند و برایش مهم نباشد چه فردی مسوول فدراسیون است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار ورزش