سمیعی در جمع سرخپوشان: از مشکلات پرسپولیس مطلع هستم

تهران- ایرنا- مدیرعامل سرخپوشان پرسپولیس، امروز (دوشنبه) همراه با عضو هیأت مدیره و جمعی از معاونان خود، در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و با اعضای تیم دیدار و گفت‌وگو داشت.

به گزارش ایرنا، جعفر سمیعی مدیرعامل جدید سرخپوشان همراه علی رغبتی عضو هیات مدیره، ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه و رضا یلوه نفراتی بودند که صبح امروز دوشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

مدیرعامل پرسپولیس در ابتدای این ملاقات، ابتدا به بازیکنان خسته نباشید گفت و از آنها به خاطر تمام تلاش‌هایی که داشته‌اند و دارند و منجر به چهار دوره قهرمانی پیاپی و حضور مجدد در فینال لیگ قهرمانان آسیا شدند، تشکر کرد.

در ادامه، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم، به نمایندگی از بازیکنان، ضمن خیر مقدم به مدیر عامل و معاون اجرایی باشگاه، مسائلی را مطرح کرد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان در این چند سال، تعصب و توانایی خود را نشان داده و با سخت‌ترین شرایط باشگاه و فوتبال کنار آمده‌اند. در این چند سال، در اکثر زمان‌ها با مشکلات مالی و تعویق در پرداخت‌ها روبرو بوده‌اند.

وی افزود: تنها چیزی که آنها می‌خواهند، صدایت و احترامی است که استحقاقش را دارند. انتظار ما هم از شما این است که این صداقت و احترام حاکم و مشکلات مالی حل شود. پرسپولیس تیم اول ایران است و در سطح اول کار می‌کند اما مشکلاتی دارد که این روزها می‌بینیم خیلی از باشگاه‌ها چنین مشکلاتی ندارند.

سمیعی پس از شنیدن این صحبت‌ها، اظهار داشت: از مسائل و مشکلات پرسپولیس تا حد زیادی اطلاع دارد و مدیریت باشگاه مصمم به حل مسائل است. قطعا اتفاقات خوبی خواهد افتاد. شما هم متحد، همدل و با انگیزه کار خود را ادامه بدهید. کارهای بزرگی در پیش است که با هم آنها را انجام خواهیم داد.

در جریان این دیدار، ابراهیم شکوری هم لحظاتی با بازیکنان صحبت کرد. وی با اشاره به این که پرسپولیس به حضور بزرگان کنونی در تیم افتخار می‌کند، ادامه داد: خودم بازیکن پرسپولیس بودم. البته پرسپولیس در آن دوره مثل این زمان موفق نبود ولی کم و بیش، مشکلاتی که دارید را با تمام وجود حس کرده‌ام. به امید خدا مرحله به مرحله این مشکلات حل می‌شود. من هم به عنوان پل ارتباطی در خدمت شما خواهم بود و هر مشکلی که داشتید را منتقل خواهم کرد.

در این ملاقات، یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی هم از حضور مدیر عامل، عضو هیأت مدیره و معاونان باشگاه در محل تمرین و انجام این جلسه تشکر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار ورزش