تجهیزات نوین به ناوگان دریایی مرزبانی ناجا الحاق شده است

 زاهدان- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دعای خیر مردم و مرزنشینان بدرقه راه مرزبانان است، گفت: تجهیزات نوین و بروز به ناوگان مرزبانی و حوزه دریایی ملحق شده که امیدواریم با آموزش‌های رزمی و تاکتیکی خوب همرزمانم بهتر بتوانیم از مرزها حراست و حفاظت کنیم.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از یگان‌های دریابانی چابهار اظهارداشت: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با روحیه انقلابی و جهادی شبانه‌روز در حال انجام خدمت و ماموریت هستند و ان‌شاءالله دعای خیر مردم و مرزنشینان بدرقه راه این عزیزان باشد.

وی با تشریح اهداف بازدید از مرزهای خشکی و آبی سیستان و بلوچستان، افزود: بحمدالله همکارانم در مرزبانی با آمادگی کامل حافظ امنیت مرزها بوده و مشغول خدمتگزاری و تأمین امنیت حریم مرزی ایران اسلامی هستند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تجهیزات نوین و بروز به ناوگان نیروی انتظامی، مرزبانی و حوزه دریایی ملحق شده که امیدواریم با آموزش‌های رزمی و تاکتیکی خوب همرزمانم بتوانیم بهتر از مرزها حراست و حفاظت کنیم.

وی به شرایط سخت خدمتی کارکنان مرزبانی نیروهای انتظامی در نقاط مختلف جغرافیایی کشور اشاره کرد و افزود: از همکاران عزیزم که در شرایط سخت و طاقت فرسای سرما و گرمای شدید، شبانه‌روز در حال انجام وظیفه بوده و برای امنیت کشور و آرامش و آسایش مردم در تلاشند و قدردانی می‌کنم.

سردار اشتری در جریان بازدید از پاسگاه‌های مرزبانی، دریابانی و مقرهای انتظامی چابهار وضعیت امنیتی مرزهای سیستان و بلوچستان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهارداشت: به لطف الهی مرزبانان و ماموران انتظامی استان با روحیه‌ای خوب و با تجهیزاتی کامل آمادگی لازم را برای خنثی سازی هر گونه توطئه دشمن دارند و اجازه نخواهند داد تا دشمنان، کوچکترین خدشه‌ای را به امنیت و آرامش مردم وارد کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که امنیت مطلوبی که هم‌اینک با همکاری مردم در سطح شهرها و روستاها بویژه مناطق مرزی سیستان و بلوچستان فراهم شده روز به روز تقویت و ارتقاء یابد.
فرمانده نیروی انتظامی گفت: امیدوارم مردم سیستان و بلوچستان و مرزنشینان همکاری خوب خود را با مأموران انتظامی و مرزبانان ادامه دهند تا شاهد آرامش و امنیت هر چه بیشتر در منطقه باشیم.

به گزارش ایرنا سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی روز شنبه به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرده است.

سردار اشتری در حکمی سرتیپ دوم پاسدار احمد طاهری را به سمت فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان منصوب کرد.

سردار احمد طاهری پیش از این جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بود، همچنین سردار محمد قنبری فرمانده سابق انتظامی این استان چندی پیش با حکم فرمانده ناجا رئیس پلیس آگاهی ناجا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha