۱۲ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۷
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84096551
۱ نفر

برچسب‌ها

 اتاق اصناف فردیس با کمبود بازرس مواجه است

کرج- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس با اشاره به کمبود نیرو در بخش بازرسی اتاق اصناف این شهرستان گفت: اکنون اتاق اصناف چهار نیرو و اداره صنعت، معدن و تجارت فردیس ۲ نیرو برای بازرسی از ۲۲ هزار واحد صنفی این شهرستان در اختیار دارند که بطور قطع جوابگو نیست.

بهزاد پرویزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اینکه این کمبود شدید نیرو در بخش بازرسی اتاق اصناف فردیس تا حدودی جبران شود، با سپاه این شهرستان در حال انعقاد قرارداد هستیم تا تعدادی از نیروهای بسیجی بتوانند با اتاق اصناف همکاری داشته باشند.

وی این توضیح را هم داد که اتاق اصناف شهرستان فردیس هیچ نیروی جدیدی جذب نکرده است و نیروهای جدید همان بسیجیان هستند که براساس درخواست فرمانداری فردیس فقط برای بازرسی و نظارت بر بازار مدتی به صورت موقت با اتاق اصناف این شهرستان همکاری می کنند.

معاون فرماندار فردیس گفت: با توجه به اینکه هیات رییسه دومین دوره اتاق اصناف فردیس، ۶ کارمند این اتاق از دوره قبل را به دلیل مسایل و مشکلاتی اخراج کرده و متعاقب آن این افراد اقدام به شکایت در اداره کار کرده اند، اکنون که رای کمیسیون بدوی قطعی شده و همچنین دیوان عدالت اداری هم آن را مورد تایید قرار داده است، بنابراین اتاق اصناف محکوم به بازگشت به کار دوباره این کارمندان شده است.

پرویزی تاکید کرد که با توجه به اینکه این کارمندان موفق به اخذ رای از دیوان عدالت اداری شدند، لذا اجرای احکام نیز در اجرای این رای اقدام به بستن حساب بانکی اتاق اصناف فردیس کرده است.

وی افزود: چهار ماه است کارکنان فعلی اتاق اصناف شهرستان فردیس که حدود ۱۳ نفر می باشند، بخاطر مسدود بودن حساب حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده اند.

وی گفت: با اجرای احکام دادگستری فردیس هم صحبت شده و قول داده اند که  حساب اتاق اصناف شهرستان فردیس را باز کنند که تا آخر این هفته این اتفاق خواهد افتاد و حقوق و مزایای کارمندان نیز پرداخت می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =