کارگاه تولید مواد شوینده غیرمجاز در مهاباد شناسایی و پلمب شد

مهاباد- ایرنا- سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد گفت: کارگاه تولیدی مواد شوینده غیر مجاز در شهرک صنعتی این شهرستان شناسایی و به دستور مقام قضایی پلمب شد.

سرهنگ "سردار علیزاده" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت شخصی در زمینه تولید مواد شوینده صنعتی غیرمجاز، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام یک سری عملیات منسجم، پلیس موفق به شناسایی یک واحد تولیدی شوینده‌های غیرمجاز واقع در شهرک صنعتی مهاباد شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد بیان کرد: مأموران پس از اخذ دستور قضایی با همراهی نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، در بازرسی از محل مشاهده کردند که این واحد تولیدی اقدام به تهیه ژل پاک کننده صنعتی (شستشوی موتورهای دیزلی و سبک) به صورت غیرمجاز می‌کند.

سرهنگ علیزاده اضافه کرد: در بازرسی از این تولیدی، ۲۵ هزار و ۵۰۰ عدد مواد شوینده صنعتی و ۵۰۰ برجسپ به نشان شرکت" پارس لومییر" همگی فاقد مجوز قانونی کشف شد که برابر اعلام نظر کارشناسان امر، ارزش اقلام مکشوفه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد اظهار داشت: در این رابطه یک متهم دستگیر پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

مهاباد در جنوب آذربایجان‌غربی و ۱۱۶ کیلومتری مرکز استان واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =