طرح‌های عمرانی دالاهو با ۶۰ میلیارد  تومان در حال اجرا است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: طرح‌های عمرانی این شهرستان با ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا است که با پایان یافتن آن بسیاری از مشکلات مردم منطقه حل می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز یکشنبه در دیدار با مدیر و کارکنان آب و فاضلاب دالاهو افزود: اجرای طرح تصفیه خانه مدرن فاضلاب شعر کرند از مهم ترین طرح های عمرانی است.

وی در ادامه اظهار داشت:خدمات رسانی مطلوب و به موقع و بی منت به مردم وظیفه حتمی همه دستگاه های دولتی است.

نماینده عالی دولت در دالاهو، با اشاره به میلاد باسعادت رسول مکرم اسلام (ص) و گرامیداشت هفته وحدت گفت: ایجاد تشتت، اختلاف و چند دستگی بین آحاد مردم ایران اعم از مذاهب و اقوام از جمله اهداف پلید سرویس های جاسوسی بیگانه است.

محمدی اضافه کرد: کلید واژه بیانات و صدور پیام های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران قبل و بعد از پیروزی انقلاب همواره حفظ وحدت و انسجام بین مذاهب، ادیان و اقوام بوده است.  

فرماندار دالاهو گفت: امروز هم حفظ وحدت و انسجام ملی سلاح بی بدیل مقابله با توطئه های دشمنان و راه پیشرفت ایران اسلامی است که همواره موردنظر رهبر معظم انقلاب است.

او با اشاره به توام شدن هفته وحدت و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: کرد، ترک، بلوچ، عرب، لر و فارس و هرکس در این سرزمین پهناور ریشه دارد با هر دین و مذهب، همه وطن دوستان با ایمانی هستند که به هیچ وجه دل در گرو بیگانگان ندارند.
وی افزود: ملت ایران با حفظ وحدت و اتحاد توانسته اند توطئه های خطرناک استکبار جهانی را خنثی و پشت سر بگذارند.
او اظهار داشت: وحدت نیاز دیروز، ستون مستحکم امروز و نقشه راه و دژ نفوذ ناپذیر فرداهای مسلمانان و ملت شریف ایران است.
وی گفت: جایگاه و اهمیت وحدت، چنان اساسی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را نسخه شفا بخش برای علاج دردهای جهان اسلام معرفی می کند پس همه در حد وسع و توان خود باید برای استحکام آن بکوشیم.

دالاهو در غرب کرمانشاه بیش از ۴۶ هزار تن جمعیت دارد.