توسعه شبکه شاد برای دانش‌آموزان و فرهنگیان ضروری است

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پیوستن مدیران، معلمان و دانش آموزان این استان به ظرفیت کم نظیر شاد در کنار استمرار فرآیندهای آموزشی و توسعه این شبکه ضروری است.

به گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی روز یکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهارداشت : یکی از ضرورت‌های حال  حاضر در دستگاه تعلیم و تربیت با توجه به شرایط ویروس کرونا، توسعه و فراگیر شدن شبکه شاد و پیوستن مدیران، معلمان و دانش‌آموزان به برنامه‌های این شبکه است چراکه آینده این ویروس و پیش بینی شرایط پیش رو مبهم است.

وی افزود: آموزش و پرورش کارخانه انسان سازی است و دستگاه تعلیم و تربیت عهده دار نقش مهم تربیت انسان‌هایی است که می توانند در جامعه به خوبی زندگی کرده و به عنوان شهروند مهارت‌های اجتماعی را در رفتار خود داشته باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان بر ضرورت تجزیه و تحلیل و بررسی نقاط قوت و ضعف فرآیند کنکور سراسری و نتایج بدست آمده تاکید کرد.

وی توسعه رشته های فنی و حرفه ای را گامی ارزنده در تربیت نیروهای ماهر و توانمند عنوان کرد و افزود: توسعه هنرستان ها یکی از مولفه‌هایی است که می‌تواند در این مسیر موثر و کارآمد باشد و تربیت نیروهای متخصص را دنبال کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =