استاندار: توسعه پایدار در برنامه‌ریزی تمامی دستگاه‌های کرمان لحاظ شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه تمامی مشکلات موجود در جامعه باید در تصمیم‌گیری‌ها و مصوبات استانی لحاظ شود، گفت: توسعه پایدار به معنای توسعه در کنار حفظ محیط زیست است که به عنوان یک اصل مورد تاکید و در برنامه‌ریزی تمامی دستگاه‌ها قرار دارد.

به گزارش ایرنا ،محمدجواد فدائی عصر یکشنبه در هفتمین نشست شورای معادن استان کرمان با اشاره به تایید ۱۸ استعلام از ۲۰۸ مورد گفت: تمامی مدیران باید پاسخگوی اشتغال، توسعه، معیشت و فقر در جامعه  استان کرمان باشند و تنها به حوزه کاری خود اکتفا نکنند.

وی اظهار داشت: تعامل نداشتن دستگاه ها و مدیران موجب ایجاد مشکلات توسعه ای در استان کرمان می‌شود و در این زمینه نیز باید پاسخگوی نسل های آینده باشیم.

رییس شورای معادن استان کرمان گفت: پهنه های معدنی و معادن غیر فعال را باید به سرعت به سوی فعال شدن هدایت کنیم و تا این اتفاق رخ ندهد ، برنامه های توسعه‌ای و اشتغالزایی استان محقق نمی‌شود.

وی با بیان اینکه شورای معادن استان کرمان برنامه ریز و توسعه گرا نیست و تنها به صدور مجوز اکتفا می‌کند گفت: شورای معادن باید با ابتکار عمل پیش بیفتد و سرمایه گذار به دنبال آن حرکت کند و نه اینکه تنها به درخواست‌ها رسیدگی شود.

هفتمین نشست شورای معادن استان کرمان با حضور استاندار و اعضای این شورا و سایر مدیران دستگاه های اجرایی عصر امروز در محل سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha