طرح اقدام ملی مسکن نقش موثری در کاهش التهاب بازار مسکن داشته است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: آغاز اجرای طرح اقدام ملی مسکن از سوی دولت نقش موثری در کاهش التهابات موجود در بازار مسکن داشته است.

سید«علی آقازاده» روز یکشنبه در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های تقویت آبرسانی روستاهای آشتیان افزود: اجرای طرح اقدام ملی مسکن و واگذاری اراضی مسکونی در شهرستان آشتیان نوید بخش توسعه این شهرستان در سال‌های آتی است و با تکمیل و تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز، شاهد افزایش مهاجرت معکوس به این شهرستان خواهیم بود.

وی اظهار داشت: هم افزایی و همدلی بین دولت و مسئولان منجر به ارائه خدمات صادقانه از سوی دولت در سال پایانی مسئولیت خواهد شد.

فرماندار شهرستان آشتیان نیز گفت: با اهتمام دستگاه‌های ذیربط استانی و شهرستانی اقدامات قابل توجهی در شهرستان پایه‌ریزی و عملیاتی شده است.

مهدی جهانمیرزایی افزود: با توجه به افتتاح و راه اندازی برخی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی و نیز در آینده نزدیک، تامین زیرساخت‌های لازم برای توسعه از اولویت‌های اساسی مجموعه دولت در شهرستان است.

در این نشست صورت جلسه واگذاری محدوده هشت هکتاری پلاک چهارم موسوم به "دره باباحاجی" بین ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای واگذاری به متقاضیان فاز سوم طرح اقدام ملی مسکن مبادله شد.

شهرستان آشتیان از توابع استان مرکزی در ۸۰ کیلومتری اراک واقع شده و در این منطقه حدود ۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =