۱۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۹
کد خبرنگار: 2192
کد خبر: 84095803
۲ نفر

برچسب‌ها

قم رتبه سوم جشنواره ملی فانوس را کسب کرد

قم - ایرنا - استان قم با راهیابی ۲۳ اثر به بخش پایانی چهارمین جشنواره ملی تولیدات هنری و سینمایی فانوس، سومین رتبه این جشنواره دفاع مقدس را از آن خود کرد.

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم، آیین اختتامیه و مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان کشوری چهارمین جشنواره ملی تولیدات هنری و سینمایی دفاع مقدس «فانوس»، امروز به میزبانی شهر شیراز و به صورت مجازی و ویدئوکنفرانس برگزار شد.
همزمان با ۳۱ مرکز استان کشور استان قم نیز امروز شاهد برگزاری این آیین در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان واقع در موزه انقلاب و دفاع مقدس بود.
حجت الاسلام «علی لقمانپور» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم در این آیین با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اهمیت توجه به قالب هنر بیان کرد: دفاع مقدس گنجینه ای پایان ناپذیر از سوژه های بهشتی، عرفانی و حماسی است و هنرمندان متعهد این توفیق را دارند که با بکارگیری ذوق هنری خود در ترویج و ماندگاری فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی آن به نسل های آینده سهیم باشند.
وی افزود: استان قم در سومین جشنواره ۲۷۰ اثر ارسالی و چهار مقام کشوری و در چهارمین جشنواره ۳۰۰ اثر و هشت مقام کشوری و ۲۳ اثر راهیافته به بخش پایانی داشت و از این حیث رتبه سوم کشوری چهارمین جشنواره فانوس را از آن خود کرد.
در این آیین، هشت برگزیده کشوری استان قم در چهارمین جشنواره ملی فانوس به نام های محمد رسولی با فتوکلیپ سردار بی ادعا(لوح افتخار)، زینب مشرفیان با فتوکلیپ خداحافظ سردار(لوح سپاس)، علی اسماعیلی با پادکست کاغذهای بی جواب(دیپلم افتخار) و مسعود قاسم زاده با تیزر قهرمان وطن(دیپلم افتخار) با اهداء لوح تقدیر و هدایایی، مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین محسن غضنفری با فیلمنامه بلند جای پای فرهاد(دیپلم افتخار)، مهراب اکبری شهپر با فیلمنامه بلند پیل اندر خانه تاریکی(لوح سپاس)، محمدمهدی نجفی با مدیحه سرایی و همخوانی جمهوری عشق به نمایندگی از گروه میقات(لوح سپاس) و امین احمدلو با تولید موسیقی بی کلام مدافع صلح(دیپلم افتخار) دیگر هنرمندان قمی برگزیده کشوری فانوس بودند که امروز تقدیر شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =