تاکید فرماندار رشت بر ضرورت توجه به پرورش دانش آموزان در شرایط کرونایی

رشت _ ایرنا_ فرماندار شهرستان رشت بر ضرورت توجه به پرورش دانش آموزان در کنار آموزش در شرایط کرونایی تاکید کرد.

به گزارش ایرنا ، علی فتح اللهی عصر روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت در فرمانداری اظهار داشت: در شرایط کرونایی ضمن اینکه نگران آموزش هستیم باید خیلی بیشتر دلواپس پرورش باشیم.

وی با تاکید بر این مطلب که تعلیم و تربیت باید در کنار هم باشد، افزود: اثرات آموزش و پرورش باید در زندگی دانش آموز ملموس باشد لذا برای تحقق این مهم باید در دانش آموزان انگیزه ایجاد کرد در غیراینصورت به نتیجه نمی رسیم.

فرماندار شهرستان رشت خاطر نشان کرد: امروز در شرایط کرونا با توجه به دو شیوه آموزش حضوری و غیرحضوری ، دانش آموزان نیاز به توجه بیشتری برای فراگیری دارند.

وی در ادامه سخنانش با قدردانی از تلاش های معلمان برای آموزش دانش آموزان با توجه به شرایط کرونا اضافه کرد: معلمان از سویی برای دانش آموزان حاضر در مدارس و از سویی برای آموزش غیرحضوری دانش آموزان از طریق شبکه شاد اقدام می کنند.

فتح اللهی اظهار داشت: ضمن اینکه در این شرایط نگران دانش آموزان و حفظ سلامت آنان هستیم همانطور هم باید نگران معلمان باشیم.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر ضرورت کاربردی بودن مصوبات جلسات در فرمانداری اضافه کرد: در جلسات یک مصوبه خوب و قابل اجرا بسیار بهتر از این است که چندین مصوبه داشته باشیم.

استان گیلان با دو و نیم میلیون نفر جمعیت دارای افزون بر ۳۶۸ هزار دانش آموز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =