۱۳ آبان ۱۳۹۹،‏ ۷:۵۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84095736
۰ نفر

برچسب‌ها

پیشکسوت استقلال: جای خالی کریمی پر می‌شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: استقلال در این فصل دو بازیکن خود به نام‌های علی کریمی و روزبه چشمی را از دست داده است اما نفرات دیگری که در این تیم حضور دارند، به طور حتم جای خالی آنها را پر خواهند کرد.

«گودرز حبیبی» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: یکی از مشکلات استقلال این است که زمین تمرین مناسب در اختیار ندارد و باید این مشکل برطرف شود. به طور حتم زمین نامناسب می‌تواند احتمال مصدومیت بازیکنان را افزایش دهد.

وی افزود: تیمی که می‌خواهد در لیگ برتر مدعی قهرمانی باشد باید تمامی امکانات لازم را در اختیار داشته باشد. این شرایط تمرینی برای استقلال مناسب نیست.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در این فصل دو بازیکن خود به نام‌های علی کریمی و روزبه چشمی را از دست داده است اما نفرات دیگری که در این تیم حضور دارند به طور حتم جای خالی جدا شده‌ها را پر خواهند کرد.

حبیبی تصریح کرد: استقلال هیچ وقت متکی به بازیکن نبوده و نخواهد بود و هواداران استقلال نباید نگران جدایی چند بازیکن باشند. استقلال از این جدایی‌ها در تاریخ پر افتخار خود زیاد دیده است.

وی تاکید کرد: محمد نادری فوتبالیست توانمندی است و به طور حتم می‌تواند به استقلال کمک زیادی کند. او از حالا بازیکن استقلال است و باید مورد حمایت هواداران قرار بگیرد.

بازیکن اسبق استقلال افزود: محمود فکری شرایط استقلال را به خوبی می‌شناسد و می‌داند انتظارات هواداران از او چیست؟ مردم توقع دارند او استقلال را به آن جایگاهی که شایسته نام بزرگش است برساند.

وی در پایان گفت:در حال حاضر مهم‌ترین خبری که می‌خواهیم از استقلال بشنویم، باز شدن پنجره نقل و انتقالات این تیم است تا استرس و نگرانی هواداران برطرف شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha