تیم‌های قدرتمندی در وزنه‌برداری آسیا حضور دارند

کرمانشاه- ایرنا- ملی‌پوش کرمانشاهی تیم وزنه‌برداری ایران گفت: تیم‌های قدرتمندی در وزنه‌برداری آسیا حضور دارند و کشورمان هم برای موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا کار سختی پیش رو دارد.

کیا قدمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با اخذ مجوزهای لازم از ستاد ملی مقابله با کرونا و انجام اقدامات لازم تمرینات آمادگی تیم ملی وزنه برداری از روز گذشته آغاز شده و خوشبختانه شرایط خوبی در اردو داریم.

وی با بیان اینکه از همه ورزشکاران حاضر در اردو تست کرونا به عمل آمده و خوشبختانه همه آنها در سلامت کامل به سر می برند، افزود: اردو نیز با رعایت تمامی پروتکل ها در حال برگزاری است و خود ورزشکاران نیز بسیار مراعات می کنند.

قدمی خاطرنشان کرد: تیم ملی وزنه برداری ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به احتمال زیاد اسفند امسال در ازبکستان برگزار می شود، آماده می کند.

وزنه بردار دسته ۱۰۹ کیلوگرم تیم ملی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی آسیا رویداد مهمی است که سختی های خود را دارد چرا که تیم های قدرتمندی در وزنه برداری آسیا حضور دارند و برای موفقیت باید بسیار تلاش کرد.

وی همچنین با اشاره به آمادگی نسبی خود گفت: در ماه های اخیر تمرینات خود را به صورت انفرادی دنبال می کردم اما با بازگشایی اردو شرایط بهتر از قبل خواهد شد و می توانیم با انگیزه و توان بیشتری زیرنظر کادر فنی تمرینات آماده سازی خود را دنبال کنیم.

قدمی با بیان اینکه امیدوار به حضور در مسابقات قهرمانی آسیاست، گفت: ورزشکاران ازبکستان، کره جنوبی و چین مهمترین رقبای من محسوب می شوند.

ملی پوش کرمانشاهی تیم وزنه برداری ایران همچنین در خصوص کیانوش رستمی دیگر وزنه بردار کرمانشاهی دعوت شده به اردوی تیم ملی گفت: در این دو سه روزه ای که تمرینات گروهی تیم آغاز شده وی را در اردو ندیده ام و اینکه وی قصد شرکت در اردو را دارد یا نه، بی اطلاع هستم.

اردوی تیم ملی وزنه‌برداری از ۱۰ آبان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده و قرار است ۴۰ روز به طول بینجامد.

حافظ قشقایی (۶۱ کیلوگرم)، حسین سلطانی (۸۱ کیلوگرم)، محمد زارعی، علی میری، صالح چراغی (۸۹ کیلوگرم)، کیانوش رستمی، سهراب مرادی (۹۶ کیلوگرم)، رسول معتمدی، سیدایوب موسوی (۱۰۲ کیلوگرم)، علی هاشمی، کیا قدمی (۱۰۹ کیلوگرم) و علی داودی (+۱۰۹ کیلوگرم) ملی پوشان دعوت شده به اردو هستند.

سرخط اخبار استان‌ها