فضاهای ورزشی کهگیلویه و بویراحمد علیه بیماری کرونا ضدعفونی می  شوند 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فضاها، مکان ها و باشگاه های ورزشی این استان به زودی و با مشارکت سازمان های مردم نهاد و هیأت های ورزشی استانی و شهرستانی علیه بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی می شوند. 

سید محمدتقی علوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بر لزوم رعایت کامل نکات بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در هیأت  ها، فضاها، مکان ها و باشگاه های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد. 

وی اظهار داشت: بازدید و نظارت مستمر بر عملکرد و فعالیت هیأت ها، فضاها، مکان ها و باشگاه های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه جلوگیری از گسترش بیماری کرونا بین ورزشکاران و دیگر قشرهای مردم این استان ضروری است. 

علوی افزود: اجاره بهای مکان ها و باشگاه های ورزشی دولتی و خصوصی کهگیلویه و بویراحمد از زمان شیوع بیماری کرونا به مدت شش ماه  بخشوده شد. 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خواستار برگزاری نشست های آموزشی و توجیهی مسؤولان حوزه بهداشت و درمان این استان با رؤسا و اعضای هیأت های ورزشی استان برای پیشگیری مطلوب تر از شیوع بیماری کرونا شد. 

علوی بیان کرد: امور، مسائل و مشکلات قهرمانان و ملی پوشان کهگیلویه و بویراحمد از سوی هیأت های ورزشی و معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان این استان رصد و پیگیری شود. 

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها