۱۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۴
کد خبرنگار: 1483
کد خبر: 84095657
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب فروشگاهی در کویت به دلیل فروش محصولات اسرائیلی

تهران – ایرنا – وزارت صنعت و بازرگانی کویت از پلمب یک فروشگاه به جرم فروش محصولات ساخت اسرائیل و معرفی آن به دادسرای عمومی خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از رای الیوم، وزارت صنعت و بازرگانی کویت از پلمب کردن هشت فروشگاه به دلیل گزارش مردمی مبنی بر فعالیت غیر قانونی خبر داد که در یکی از آنها محصولات ساخت رژیم صهیونیستی به فروش می رسید. همچنین این فروشگاه ها، به دادسرای عمومی معرفی شدند.

این وزارتخانه در حساب رسمی توییتری خود زمان این کشف و ضبط را دیروز اعلام کرد.

براساس گزارش رأی الیوم وزارت صنعت کویت امروز یکشنبه، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام داشت که شکایت هایی مبنی بر وجود شرکتی که در فروش کالاهای رژیم صهیونیستی مشارکت دارد ، ثبت شده است. بنابراین تیم های بازرسی محصولاتی را از رژیم صهیونیستی کشف و ضبط کردند که طبق قانون در بازارهای محلی ممنوع است. این محصولات در یکی از شرکت های قطعات خودرو در منطقه شوایخ در شهر کویت فروخته می شدند.

پیرو گزارش های مردمی، تیم های بازرسی کالاهای موجود در این شرکت را بررسی کردند و به وجود "یک دستگاه ترموستات ساخت رژیم صهیونیستی" پی بردند که این امر مغایر قانون و مقررات در برخورد با محصولات رژیم صهیونیستی است.

 وزارت صنعت کویت از ارجاع متخلفین به "دادستانی بازرگانی" جهت اقدامات مقتضی و ارائه صورتجلسه های لازم به آن دستگاه قضایی خبر داد.

پیش از این نیز در سال های گذشته، فروشگاه های متخلف به دلیل فروش محصولات اسراییلی ، توسط وزارت صنعت کویت پلمپ شده بودند.

کویت رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد و فروش کالاهای متعلق به این رژیم در کویت جرم محسوب می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =