۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه گفت: باتلاش مرزبانان شهرستان‌های پاوه و ثلاث‌باباجانی مقدار زیادی کالا و تعدادی احشام قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

سردار «یحیی الهی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروهای مرزبانی پاوه حین حراست از مرزهای استان، به تعدادی قاچاقچی برخورد کردند که قصد انتقال مقدار زیادی کالا و احشام قاچاق به آن سوی مرزها بودند.

وی ادامه داد: با حضور به موقع ماموران مرزبانی، ۹۵ راس دام، ۳۵ قطعه بوقلمون، یک هزار و ۳۵ دست پوشاک، ۱۲۰ دستگاه انواع لوازم برقی و ۱۸۵ هزار نخ سیگار قاچاق کشف کنند.

سردار الهی، ارزش محموله قاچاق کشف شده توسط نیروهای مرزبانی پاوه را هشت میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در این راستا چهار قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه به کشفیات قاچاق مرزبانان ثلاث باباجانی نیز اشاره کرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته آنها، ۲ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم کنستانتره میوه و ۲۲۰ قطعه خودرو قاچاق کشف شد.

وی با بیان این انکه ارزش محموله قاچاق کشف شده توسط نیروهای مرزبانی ثلاث باباجانی به ۲ میلیارد ریال می رسد، گفت: یک کامیون توقیف و ۲ قاچاقچی نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سردار الهی، در پایان مبارزه قاطعانه با قاچاقچیان را از مهمترین برنامه های مرزبانی استان کرمانشاه عنوان کرد.

سرخط اخبار استان‌ها