گرامی‌داشت مناسبت‌های انقلاب، نقشه‌های شوم استکبار را بی‌اثر می‌کند

کاشان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: دشمنی آمریکا با ایران‌ در طول عمر انقلاب اسلامی ادامه داشته است و گرامی‌داشت مناسبت‌های انقلاب، نقشه‌های شوم استکبار را بی‌اثر می‌کند.

به گزارش ایرنا، علیرضا فرح‌بخش روز یکشنبه در نشست برنامه‌ریزی یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور شد: آمریکای جنایتکار در طول ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی دست از دشمنی با ایران برنداشته است و حضرت امام خمینی (ره) و رهبری فرزانه انقلاب بارها خطر آمریکا و توطئه استکبار را گوشزد کردند.

وی با بیان اینکه آمریکا با ترور سردار سلیمانی به دنیا نشان داد که حامی تروریست بوده و خودش یک رژیم تروریستی است، افزود: نباید فریب تبلیغات عوام‌فریبانه‌ آمریکا را خورد؛ تا کنون ایران اسلامی با هوشیاری، توکل به خدا و پیروی از رهبری مقتدر خود توانسته است در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند و هرگز زیر بار زور نخواهد رفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، رخدادی بسیار مهم و اثرگذار بود تا جایی که امام راحل آن را انقلاب دوم نامیدند و با این عمل دانشجویان پیرو خط امام (ره)، بساط توطئه‌گران آمریکایی از کشور برچیده شد.

وی اضافه کرد: آمریکا کارش دخالت در امور کشورهای سراسر جهان از جمله خاورمیانه، ایجاد جنگ و ناامنی است تا در سایه این آشوب و ناامنی با سلطه بر کشورها، منابع آنها را به غارت ببرد و منافع نامشروع کسب کند.

فرح‌بخش با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان اظهار داشت: وجود تحریم‌های گسترده موجب شده است، گرانی و مشکل‌هایی برای مردم به وجود آید؛ از سویی موضوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی که بر کسب و کار و اقتصاد جامعه تحمیل شده، مزید بر علت شده است تا حدی مردم در تنگنا قرار بگیرند که با یاری خدا و همکاری همه، این مشکل را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

وی دشمن شناسی و فریب تبلیغات دشمن را نخوردن را از وظیفه تک تک مردم دانست و بیان کرد: گرامی‌داشت مناسبت‌های انقلاب از جمله ۱۳ آبان به عنوان یک ضرورت بی‌اثر کننده نقشه‌های شوم استکبار خواهد بود که جوانان و نوجوانان باید دوشادوش سایر اقشار در این راه گام بردارند و فریب تبلیغات رسانه‌ای دشمن و فضای مجازی را نخورند.

به گزارش ایرنا، در این نشست مقرر شد پس از سخنرانی مقام معظم رهبری به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان (سالروز کشتار جمعی از دانش‌آموزان تهرانی به دست مزدوران رژیم ستمشاهی در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سال ۵۸)، گروه سرودی در میدان امام خمینی (ره) اردستان به اجرای برنامه بپردازد.

شهرستان اردستان با جمعیت افزون بر ۴۲ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =