۱۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84095613
۰ نفر

برچسب‌ها

دو شرور مامورنما در جنوب تهران دستگیر شدند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: ۲ شرور که خود را مامور شهرداری معرفی و از واحدهای صنفی و دستفروشان خیابان اخاذی می کردند، دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ "سعید راستی" روز یکشنبه در این باره گفت: در پی ارجاع پرونده ای به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت مبنی بر اینکه افرادی به واحدهای صنفی و دستفروشان مناطق جنوبی تهران مراجعه و خود را مامور شهرداری معرفی کرده اند و پس از بازدید از واحدهای صنفی و ورود خسارت به اموال آنان، مبالغی را از متصدیان واحدهای صنفی دریافت کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از مأموران این مرکز قرار گرفت.

وی افزود: اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی به محل های جرم مراجعه و موفق شدند در تحقیقات میدانی و محلی، هر دو متهم را شناسایی کنند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه در بررسی سوابق این افراد مشخص شد که هر دو متهم از افراد شرور بوده و پیشتر به جرم شرارت دستگیر شده اند، افزود: بررسی‌های پلیسی نشان از این داشت این افراد شرور این بار در پوشش مأموران شهرداری از شهروندان زورگیری می کنند.

وی تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان در حوالی خیابان شوش نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد.

سرهنگ راستی ابراز داشت: مراقبت ویژه پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه نهم آبان ماه ماموران این پلیس موفق شدند هر دو متهم را در نهم آبان ماه در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهشان دستگیر و به این مرکز انتقال دهند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران اظهار کرد: هر دو متهم به ۵ فقره اخاذی به همین شیوه در مجموع به ارزش ۵ میلیارد ریال اعتراف کرده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =