۱۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84095603
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۸۰واحد صنفی دلفان پلمب شد

خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: ۱۸۰ واحد صنفی شهرستان به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا شناسایی و پلمب شده است.

به گزارش ایرنا حشمت بهمنی روز یکشنبه در جلسه تنظیم بازار دلفان افزود: این واحدها از ابتدای شیوع ویروس در شهرستان شناسایی شده‌اند و چنانچه مابقی اصناف پرخطر نیز نسبت به رعایت بهداشت کرونا بی‌توجه باشند برخورد لازم در قبال آنان صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار و واحدهای صنفی دلفان ادامه داد: در حال حاضر وضعیت بازار شهرستان و تامین کالاهای اساسی بسیار مطلوب است و مردم می توانند اقلام ضروری خود را با قیمت مصوب دولتی از فروشگاه‌های متعبر خریداری کنند.

فرماندار دلفان گفت: باتوجه به اینکه استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی، راهکار جدی و مورد تاکید برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است شهروندان می‌توانند با مراجعه به داروخانه ها ماسک را به قیمت هر عدد یک هزار و ۳۰۰ تومان خریداری نمایند.

بهمنی گفت: تحریم و کرونا، اقتصاد مملکت را دچار چالش جدی کرده است و برخی افراد فرصت‌طلب نیز در این شرایط اقدام به احتکار و گرانفروشی می‌کنند که باید شناسایی و جریمه شوند.

وی ادامه داد: باتوجه به شرایط فوق حاد کرونا و وضعیت قرمز شهرستان دلفان، نظارت بر فعالیت اصناف و تعطیلی بازار به صورت مستمر با همکاری اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و نیروی انتظامی اعمال می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =