ملت ایران هرگز جنایت های آمریکا را فراموش نمی کنند 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ملت ایران هرگز جنایت ها، توطئه ها، خباثت ها، شرارت ها و خیانت های آمریکا در چهار دهه اخیر را فراموش نمی کنند. 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز یکشنبه در نشست ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان و هفته وحدت  کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج با تبریک سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفرصادق (ع) و گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان،   اظهار داشت: آمریکا به عنوان دشمن آشکار تاکنون انواع جنایت ها و توطئه ها را علیه کشور و ملت ایران انجام داده است. 

وی افزود: تاکنون ملت ایران با تمامی وجود در برابر قلدری ها و زیاده خواهی های آمریکای جنایتکار ایستاده و در آینده نیز اینگونه خواهد  بود. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: ملت ایران بدنبال عزت، استقلال و پیشرفت روزافزون هستند اما  آمریکا درصدد ایجاد مانع در این زمینه بوده و از هیچ تلاشی نیز دریغ نمی کند. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: ایران اسلامی هرگز بدنبال جنگ و دشمنی با دیگر کشورها و ملت ها نیست اما با تمامی توان و قدرت مقابل متجاوزان ایستاده و از خود دفاع می کند.   

وی ابراز داشت: ملت ایران به هیچ وجه تسلیم آمریکا و استکبار جهانی نمی شود زیرا تسلیم شدن در مقابل دشمنان به منزله مرگ ذلیلانه  است. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: انزجار و تنفر از جنایت های آمریکا علیه بشریت و ملت ایران حتی با  وجود شرایط کرونایی باید در یوم الله ۱۳ آبان امسال به هر نحو و شکل ممکن از سوی مردم استان ابراز شود. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: فضاسازی شهری و تبلیغات محیطی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان امسال به طور مطلوب و  گسترده در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد انجام شود. 

وی افزود: جنایت ها و توطئه های آمریکا علیه کشور و ملت ایران در چهار دهه اخیر باید هر چه بیشتر از طریق فضای مجازی برای قشرهای  مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه نسل جوان تبیین شود. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) به بهانه آزادی بیان نشان  دهنده عداوت غربی ها بوده و جهالت و نادانی آنان را به اثبات می رساند.  

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: چنانچه آزادی بیان علیه مقدسات دینی هر ملتی از جمله مسلمانان باشد محکوم بوده و  نوعی رذالت است.   

وی ابراز داشت: آزادی بیان باید در مسیر خدمت به بشریت باشد و در غیر این صورت نیز عامل خیانت محسوب می شود.  

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: امسال ۲ مناسبت مهم یوم الله ۱۳ آبان و سالروز ولادت پیامبر  گرامی اسلام (ص) با یکدیگر همزمان شده و این تقارن نیز معنادار است. 

حجت الاسلام سید جواد خاضع اظهار داشت: رمز اقتدار مسلمانان و راه غلبه آنان بر استکبار جهانی داشتن وحدت، انسجام و یکپارچگی هر  چه بیشتر است. 

وی افزود: اتحاد بیش از پیش مسلمانان با یکدیگر مایه عزت، اقتدار، سربلندی و پیشرفت روزافزون آنان است. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهانت غربی ها به پیامبر گرامی اسلام (ص)، بیان کرد: چنانچه  مسلمانان اتحاد بیشتری با یکدیگر داشتند هیچ کشوری جرأت اهانت به مقدسات دینی آنها را نداشت. 

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: تحریم کالاهای فرانسوی از سوی برخی کشورهای اسلامی تا حدودی سبب عقب نشینی دولتمردان این  کشور اروپایی شده است. 

وی ابراز داشت: یوم الله ۱۳ آبان امسال در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به دلیل سیر صعودی بیماری کرونا شرایط خاصی دارد و متفاوت از  سال های قبل است. 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولویت اصلی و مهم در برگزاری آیین یوم الله ۱۳ آبان امسال در شهر  یاسوج مرکز این استان سلامت محور بودن و رعایت کامل نکات بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی است. 

حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: این آیین در قالب تجمع، به صورت نمادین، با حضور محدود قشرهای مختلف مردم و در فضای باز از  ساعت ۱۵ عصر در خیابان جمهوری اسلامی شهر یاسوج آغاز می شود و شرکت کنندگان در آن نیز ملزم به استفاده از ماسک، رعایت مسائل  بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی هستند. 

وی افزود: یک شب قبل از یوم الله ۱۳ آبان امسال آیین نورافشانی به مناسبت ۱۷ ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام  جعفرصادق (ع) در یاسوج و از سوی شهرداری این شهر از ساعت ۲۰ آغاز خواهد شد. 

حجت الاسلام خاضع بیان کرد: ۲ موضوع شامل اهانت غربی ها به پیامبر گرامی اسلام (ص) و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر  حساسیت و اهمیت یوم الله ۱۳ آبان امسال در ایران اسلامی افزوده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =