۴۰ هزار ماسک رایگان در فردیس توزیع می شود

کرج - ایرنا - مسوول سلامت و دفاع زیستی ناحیه بسیج امام رضا(ع) شهرستان فردیس اعلام کرد که همزمان با رزمایش سراسری کشور، ۴۰ هزار عدد ماسک بهداشتی رایگان از فردا دوشنبه بین مردم این شهرستان توزیع می شود.

مصطفی آلیانی روز یکشنبه ضمن تبریک یوم الله  ۱۳ آبان و روز دانش آموز به خبرنگار ایرنا افزود: این ماسک ها طی سه روز آینده در بین مردم در  محله های آسیب پذیر شهرستان فردیس توزیع

خواهد شد.

وی با بیان اینکه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت استفاده از ماسک توسط مردم، اظهار داشت: هدف اصلی از این برنامه فرهنگ سازی عمومی برای  زدن ماسک  می باشد.

آلیانی داشت: با توجه به اینکه یکی از ملزومات مورد نیاز پیشگیری از این ویروس ماسک است فرهنگ سازی این امر عامل اصلی برون رفت از این بیماری سخت است.                                         

وی با اشاره به اینکه این رزمایش که توسط حوزه های بسیج خواهران انجام می شود، گفت: گروه هایی جهادی با  نشان بسیج و سپاه در سطح شهر به کسانی که ماسک نزده اند ، ابتدا تذکر زبانی داده شده و سپس ماسک رایگان اهدا می کنند.

وی با بیان اینکه بسیج در حوزه‌های مختلف پای کار آمده اند، گفت: یکی از فعالیت ها کمک به مردم نیازمند در مناطق محروم  و حاشیه شهر بوده است.

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =