پلمب اصناف متخلف و دستگیری سارقان در تالش

آستارا - ایرنا - فرمانده انتظامی تالش از پلمب هشت واحد صنفی متخلف و دستگیری ۲ سارق سابقه دار کابل برق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین جمال‌دار روز دوشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در مهر ماه سال‌ جاری ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با هدف تحقق برنامه‌ های پیشگیرانه و مقابله با ناهنجاری ‌های اجتماعی اصناف، ۲۸۵ واحد صنفی را بازدید و هشت واحد را به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات پلمب کردند.

وی افزود: در این دوره از بازدیدها آموزش‌های لازم در خصوص رعایت قوانین به صنوف ارائه شد و شهروندان هرگونه تخلف صنفی به خصوص قاچاق و احتکار را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

وی ادامه داد: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل برق، ماموران پاسگاه بخش اسالم با انجام تحقیقات و بررسی فعالیت افراد سابقه‌دار به سرنخ‌هایی از متهمان پرونده‌ها دست یافته و پس از شناسایی مخفیگاه ۲ متهم، با هماهنگی قضائی آنها را دستگیر کردند. 
فرمانده انتظامی تالش بیان کرد: متهمان ۳۶ و ۳۹ ساله در تحقیقات پلیس به هفت فقره سرقت کابل برق در شهرستان تالش اعتراف کرده و به دادگاه معرفی شدند و کارشناسان، ارزش کابل‌های سرقتی را ۱۰۰ میلیون ریال اعلام کردند. 
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها