آیت‌الله علم‌الهدی: اجازه ندادیم ارتفاعات جنوبی مشهد دست جریان قدرت بیفتد

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ارتفاعات جنوبی مشهد مشکلات بسیار داشت، جریان قدرت و ثروت درصدد خرید تمام آن زمین‌ها بود که با اجرای "کوه پارک"، اجازه ندادیم این منطقه در دست این جریان قرار گرفته و ساخت و ساز ملک شخصی در آن انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، وی روز یکشنبه در دیدار با اعضای جبهه عدالت‌خواه مشهد افزود: عدالت‌خواهی باید به صورت عملیاتی باشد و فقط با بیانیه و فضای مجازی انجام نمی‌شود بلکه در جریان عدالت‌خواهی باید به صورت پدافند عمل کنیم. 

وی ادامه داد: جریانی که به‌خصوص در این استان، ضد عدالت‌خواهی است، جریان قدرت و ثروت است. اگر شما به صورت پدافندی با جریان قدرت و ثروت مقابله کنید، موفق می‌شوید اما اگر صرفا با بیانیه و شعار در عرصه سیاست به دنبال مطالبه باشید به جایی نمی‌رسید.

امام جمعه مشهد گفت: این جریان برای این‌که به ثروت برسد، دستاویز قدرت می‌شود و همه چیز را زیر پایش له می‌کند، شما باید ریشه‌های جریان قدرت و ثروت را بشناسید و با مطالبه‌گری با آن مقابله کنید و اجازه ندهید هویت حضرت امام رضا (ع) از بین برود.

وی با بیان اینکه برای شناسایی رگه‌های قدرت و ثروت، به تشکیلات پژوهشی قوی نیاز است تا این رگه‌ها را شناسایی و به مبارزه با آن بپردازد افزود: جریان قدرت و ثروت به دنبال این است تا هویت حضرت امام رضا (ع) را در مشهد زیر سوال ببرد همچون خیابان‌های اطراف حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) که قرار بود تبدیل به مراکز خرید بسیار گسترده‌ای شود و هویت زیارت زیر سوال برود.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: باید از طریق پدافند وارد مقابله با جریان قدرت و ثروت بشویم و جبهه عدالت‌خواه با عمل به این پدافند، موفق می‌شود. 

وی گفت: در این روزها شاهد سختی‌ها و مشکلات بسیار هستیم که نیازمند مطالبه است تا جریان قدرت و ثروت نتواند پا روی معیشت مردم بگذارد و توطئه‌های اقتصادی پیاده کند، باید به صورت عملیاتی وارد شویم و اطلاعات خود را افزایش دهیم.

امام جمعه مشهد افزود: حاشیه این شهر امنیت بسیار بالایی نیاز دارد و اگر ما در بخش پدافند فرهنگی وارد شویم، می‌توانیم اختلاف طبقاتی را از بین ببریم، امیدوارم شما عزیزان در جریان عملیاتی بیشتر وارد شوید و با انسجام، کل ایران را در جریان عدالت‌خواهی همراه کنید و با جسارت و قدرت در میدان مطالبه وارد شوید زیرا اگر شما جوانان جسور و مطالبه‌گر نباشید، انقلاب ضرر می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =