فرمانده انتظامی گناوه: جرائم در این شهرستان کاهش یافت

گناوه - ایرنا - فرمانده انتظامی گناوه گفت: میزان جرائم و سرقت‌ها در این شهرستان در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین احمدی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: در سال جاری ۸۶ درصد سرقت‌های رخ داده در این شهرستان منجر به کشف شده‌است.

وی اظهارکرد: در مجموع  میزان سرقت‌ها در این شهرستان در سال جاری ۱۱ در صد کاهش یافته است.

احمدی با اشاره به اینکه ۱۲ درصد سرقت‌های رخ در شهرستان گناوه در سال جاری مربوط به منازل و  ۶ درصد سرقت به عنف است. افزود: همچنین در این مدت تصادفات منجر به فوت و جرحی در این شهرستان به ترتیب ۴۰ و  ۳۲ درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی گناوه گفت: با همکاری و تعامل شورای تامین و دستگاه‌های اجرایی، مشارکت مردم و تلاش نیروهای این فرماندهی امنیت نسبی در این شهرستان برقرار است.

وی افزود: در هفته نیروی انتظامی با شعار " باهم برای  امنیت، سلامت"  چندین برنامه براساس پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان برگزار شد.

وی بیان کرد: برگزاری صبحگاه عمومی، دیدار با امام جمعه، هیات امنای فاطمیه، دانشگاه آزاداسلامی و پیام نور، بهزیستی، غبارروبی قبور مطهر شهدا، تجلیل از مدافعان و  همیاران سلامت، دیدار با خانواده معظم شهدا، رژه خودرویی و طرح مردم یاری در روستای چاهبردی بخشی از برنامه‌های امسال بود.

شهرستان ساحلی و تجاری گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =