۶ واحد صنفی در اشنویه پلمب شد

مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تشدید نظارت بر اعمال محدودیت‌های اجتماعی چهار آرایشگاه و ۲ باب اغذیه فروشی در این شهرستان پلمب شد.

عبدالسلام مام‌عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چهار واحد آرایشگاه زنانه با وجود ممنوعیت فعالیت مشاغل پرریسک، اقدام به پذیرش مشتری و ارایه خدمات به آنها بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرده بودند که توسط اکیپ بازرسی کرونا این شهرستان شناسایی و پلمب شدند.

وی گفت: ۲ باب اغذیه فروشی نیز در راستای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهر شناسایی و پلمب شد.

فرماندار اشنویه افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یکسری از فعالیت‌های واحدهای صنفی، اکیپ بازرسی مشترک کارشناسان بهداشت محیط و اتاق اصناف و فرمانداری  در این شهرستان تشکیل شده و روزانه بر اجرای این مصوبات نظارت می‌کنند.

وی با بیان اینکه افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا و فوتی‌های ناشی از این بیماری در این شهرستان طی روزهای اخیر به مرحله نگران‌کننده‌ای رسیده است اضافه کرد: طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، این شهرستان نیز شامل محدودیت مشاغل گروه ۲ شده است و بازرسی‌ها از اصناف به صورت روزانه ادامه دارد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده گرانفروشی، عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فعالیت هر واحد صنفی دیگر که از قبل فعالیت آنها محدود شده است، مراتب را به شماره تلفن‌های ۱۲۴ و ۴۴۶۳۰۵۳۵ گزارش دهند.

شهرستان ۷۴ هزار نفری اشنویه دارای سه هزار واحد صنفی است که از این تعداد ۲ هزار ۵۰۰ واحد دارای پروانه هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =