۱۱ آبان ۱۳۹۹،‏ ۰:۱۳
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84094694
۱ نفر

برچسب‌ها

تظاهرات علیه نتانیاهو ادامه دارد

تهران- ایرنا- فلسطین اشغالی این هفته نیز شاهد تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سیاست های وی بود.

به گزارش شنبه شب پایگاه خبری المیادین، هزاران نفر در تل آویو علیه نتانیاهو تظاهرات و علاوه بر این، حدود دو هزار نفر نیز  جلوی خانه وی در قدس اشغالی تجمع کردند.

تظاهرات علیه نتانیاهو و انتقاد از عملکرد وی از ماه ها پیش در فلسطین اشغالی ادامه دارد.  

کابینه نتانیاهو به خاطر سوء مدیریت در مقابله با شیوع ویروس کرونا، زیر تیغ تیز انتقادات شدید ساکنان سرزمین‌های اشغالی قرار دارد، بطوری که این رژیم در مقایسه با جمعیت، یکی از بیشترین مبتلایان به ویروس کرونا را در جهان داراست و با وجود گذشت حدود ۱۰ روز از قرنطینه کامل، تاکنون کابینه در تلاش‌ برای کاهش میانگین مبتلایان به ویروس کرونا ناکام مانده است.

ناتوانی نتانیاهو برای مقابله با کرونا و پرونده‌های مختلف فساد وی همچنین سبب شده محبوبیت حزب لیکود که وی ریاست آن را برعهده دارد، به شدت کاهش یابد.

نتانیاهو تنها نخست وزیر رژیم صهیونیستی است که در تاریخ نامشروع این رژیم در طول دوران حکمرانی‌اش متهم به جرایمی چون فساد و اختلاس است.

وی به همراه همسرش به اتهام فساد چندین بار تحت بازجویی قرار گرفته‌اند، پرونده‌هایی که در رسانه‌ها به «پرونده ۱۰۰۰»، «۲۰۰۰»، «۳۰۰۰» و «۴۰۰۰» معروف است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار جهان