۱۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۲۲
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 84094656
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقاد استاندار از روند کند ساخت هتل‌ در گلستان

گرگان ـ ایرنا ـ استاندار گلستان با انتقاد از روند طولانی ساخت هتل‌ در استان از بانک‌ها و موسسات مالی خواست در تزریق اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه ها بیش از گذشته با سرمایه‌گذاران همراهی کنند.

هادی حق شناس شامگاه شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصادمقاومتی گلستان اظهار داشت: تسریع در تکمیل پروژه های اساسی به خصوص پروژه های گردشگری، رونق اقتصادی استان را به همراه دارد.

وی افزود: گلستان استانی با قابلیت گردشگری زیاد است که فراهم کردن زیرساخت های اقامتی مانند هتل، مسافرخانه و بومگردی ها می تواند ضمن امکان حضور بلند مدت گردشگران، زمینه جذب سرمایه بیشتر بخش خصوصی را فراهم کند.

وی افزود : گلستان با وجود داشتن جاذبه‌های متنوع طبیعی، تاریخی و فرهنگی، از داشتن مراکز اقامتی مناسب مانند هتل ۳ یا ۴ ستاره کافی محروم مانده و این غفلت تاریخی باید با تکمیل طرح های در دست اقدام جبران شود.

حق شناس تاکید کرد که باوجود تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی آمریکا، استان گلستان توانسته با انجام طرح‌ها و پروژه‌های زیرساختی و عمرانی در بخش‌های مختلف گام‌های خوبی در مسیر توسعه بردارد.

در این جلسه احمد تجری مدیر کل میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی استان گزارشی از پروژه های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ارایه کرد و گفت : ۸۰ پروژه گردشگری در این استان با اشتغالزایی هزار و ۵۶ نفر، ۸۰۵ اتاق و ۲ هزار و ۵۵۴ تخت با پیشرفت فیزیکی بین ۴۰ تا ۸۰ درصد در گلستان در حال ساخت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها