سارق منزل با ۳۵ فقره سرقت در بروجرد دستگیر شد

بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: سارق منزل با ۳۵ فقره سرقت توسط ماموران فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد شناسایی و دستگیر شد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی چندین فقره سرقت در شهر بروجرد موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه سارق منزل را شناسایی و دستگیر که در بازجویی های اولیه به ۳۵ فقره سرقت در بروجرد اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد. 

فرمانده انتظامی استان در پایان از شهروندان تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت و موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

۳۰ کیلوگرم تریاک در بروجرد کشف شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ۳۰ کیلو گرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کشف و ضبط شد.

 سرهنگ عزت اله غلامی افزود: در پی اخبار واصله، مبنی بر اینکه شخصی به هویت معلوم در امر خرید و فروش مواد مخدر در استان فعالیت و قصد جابجایی مواد از بروجرد به همدان را دارد ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی اظهار داشت: طی هماهنگی با مرجع قضایی و رصد اطلاعاتی در همکاری با سربازان گمنام امام زمان (عج) در عملیاتی مشترک، ماموران موفق به کشف ۳۰ کیلو گرم تریاک ، دستگیری متهم و توقیف یک دستگاه خودرو پژو در این رابطه شدند.

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به اینکه هیچگونه مسامحه ای با سوداگران نداریم، بیان کرد: متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها