حریق گسترده یک انبار لوازم یدکی در اصفهان مهار شد

اصفهان - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: حریق گسترده در یک انبار لوازم یدکی واقع در پل تمدن واقع در شرق این کلانشهر مهار شد.

فرهاد کاوه آهنگران شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه این حادثه عصر امروز رُخ داد، افزود: این انبار در مجاورت انبارهای MDF و یک واحد الکل‌سازی قرار داشت که با اقدام به موقع آتش نشانان از سرایت حریق به این ۲ محل و وقوع حادثه‌ای بدتر جلوگیری شد.

وی ادامه داد: بدلیل وسعت زیاد حریق در این انبار لوازم یدکی، آتش نشانان و امدادگران ۹ ایستگاه در عملیات یاد شده حضور یافتند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان، این حادثه برغم زیان مالی زیاد، تلفات جانی نداشت و علت حریق تحت بررسی کارشناسان است.

کاوه آهنگران به ۲ مورد دیگر اطفا حریق در ۲۴ ساعت اخیر نیز اشاره کرد و گفت: آتش سوزی بعداز ظهر روز گذشته در ۲ باب منزل مسکونی واقع در خیابان‌های کشاورز و آل‌خُجند با اعزام نیروهای چهار ایستگاه مهار شد که خسارت جانی هم بر جای نگذاشت.

۲۴ ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی با ۶۰۰ نیروی عملیاتی و ۹۰ نیروی ستادی در سطح مناطق پانزده‌گانه شهر اصفهان فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =