نفرات برتر مسابقات کشتی یزد در فضای مجازی مشخص شدند

یزد- ایرنا- رییس هیات کشتی استان یزد گفت: نخستین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی به صورت پیامکی در فضای مجازی با استقبال خوب ورزشکاران برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

مجتبی صدقی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقه با طرح ۱۰ سوال در خصوص مسایل فرهنگی به خصوص وضعیت کشتی، کسب مدال‌ها و دعوت‌شدگان به تیم ملی برگزار شد.

وی ادامه داد: این مسابقه با حضور ۴۰ نفر به مدت پنج روز با هدف آشنایی جامعه ورزش و عموم مردم و علاقه‌مندان با مسایل فرهنگی ورزشی به خصوص معرفی مفاخر کشتی و سابقه آن  انجام گرفت .

این مسوول اظهار کرد: در پایان سیدعلی داستان، جواد قانعی، یگانه غریب‌گشته، شیما یوسف‌نژاد و  زهرا و خدیجه سهیم نژاد موفق شدند با بیشترین پاسخ صحیح به عنوان برنده مسابقه پیامکی انتخاب شوند.

به گفته صدقی، علاوه بر مسابقه در فضای مجازی، جمع آوری اسناد و مدارک قهرمانی تمامی کشتی‌گیران سابق و فعلی با تهیه آرشیو و گردآوری تاریخچه آن  در طول سال به صورت هفتگی اقدام می‌شود.

یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد و هیات کشتی در ۱۰ شهرستان استان فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =