۱۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۷
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84094509
۰ نفر

برچسب‌ها

میز اشتغال در بوستان ملت مشهد فعال شد

مشهد- ایرنا- نماینده شهردار مشهد در معین اقتصادی این شهرستان گفت: در راستای حرکت در مسیر سیاستهای مدیریت شهری درحوزه شهر هوشمند، "میز اشتغال" با استفاده از نرم افزارهای کسب و کارهای آنلاین در بوستان ملت این شهر فعال شده است.

علی قناویزچی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شهرداری با این اقدام تلاش دارد شهروندان را با ظرفیتهای اشتغال در فضای مجازی آشنا نموده و به ایجاد هرچه بیشتر شغل در این کلانشهر کمک کند.

وی ادامه داد: میز اشتغال در بوستان ملت چند روزی است که فعال شده و در صورت استقبال شهروندان و گسترش سطح فعالیت آن، جهشی در فضای کسب وکارهای نوین و اینترنتی در این کلانشهر ایجاد خواهد شد. 

نماینده شهرداری مشهد با بیان اینکه فضای مجازی می تواند کمک شایانی به ایجاد و توسعه کسب و کار و اشتغال داشته باشد گفت: یکی از روشهای ما برای ایجاد شغل با پیروی از سیاست شورای پنجم و توسعه شهر هوشمند، استفاده صحیح از فضاهای نوین ارتباطی و بسترهای اینترنتی برای ایجاد اشتغال و رونق مشاغل است.
وی افزود: در این راستا با شناسایی نرم افزارهای فعال این حوزه، سعی داریم ارتباط بیشتری میان آنان و شهروندان ایجاد شود.

قناویزچی ادامه داد: در گام اول ۱۰۰ شرکت فعال در حوزه کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی که محل فعالیتشان مشهد است، طی فرآیندی شناسایی شد و در فاز اول با سه شرکت همکاری داریم.

وی گفت: در این روش شهروندان می توانند حرفه یا هنر خود را به بازاریابان اپلیکیشن معرفی کنند تا در ادامه و در پروسه خدمترسانی با توجه به نیاز سایر شهروندان به آن حرفه، به این نرم افزار مراجعه و درخواست خود را ارائه دهند تا در اسرع وقت این شرکت فرد یا افرادی را بر اساس نیاز اعلام شده به محل اعزام کند.

مدیرکل هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرداری مشهد افزود: تلاش می کنیم میزهای اشتغال را در سایر محلهای پر رفت آمد شهر برپا کنیم و با فعال شدن این پروژه ضمن کمک به افزایش روحیه امید در جامعه، فضا را برای ایجاد و توسعه اشتغال فراهم سازیم.

وی ادامه داد: این روش برای دست‌یابی آسان و راحت‌تر شهروندان به نیازهای خدماتی روزانه است، روشی که ضمن کمک به کاهش ترافیک و آلودگی شهر، باارزشتر و مقرون به صرفه‌تر از روش‌های متداول سنتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =