۱۳ آبان از نقاط عطف تاریخ ملت ایران است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: ۱۳ آبان یکی از نقاط عطف تاریخ ملت ایران است و مردم از پیشتازان خط مبارزه با استبداد هستند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی در آیین افتتاحیه طرح جهادی مرور و آموزش احکام اسلام ضمن تبریک هفته وحدت، ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در بخشی از سخنان خود، گفت: اجرای طرح جهادی مرور و آموزش احکام ضروری اسلامی برای صیانت و ارتقاء روحیه معنوی کارکنان است.

وی با اشاره به اینکه در بعد فردی معتقدم سازنده تر از نماز وجود ندارد، افزود: بنده تاکید کردم که حضور در برنامه های عقیدتی سیاسی اجباری نیست، بلکه توفیق است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به ضرورت و اهمیت اجرای این طرح جهادی گفت: خب ما در یک شرایط سخت کرونایی هستیم، علیرغم ضرورت اجرای کارهای فرهنگی باید با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت چهره به چهره برخی از برنامه های فرهنگی را اجرا کنیم و این طرح به منظور مرور و آشنایی بیشتر با احکام ضروری اسلام است و تاکید می کنم حضور در برنامه های عقیدتی سیاسی اجباری نیست بلکه توفیق است.

 در پایان این مراسم، با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا کلنگ احداث نمازخانه امام محمد باقر (ع) در زمین در حال احداث ستاد شرق استان تهران به زمین زده شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =