امام جمعه بوشهر:تحمیل روحیه تسلیم پذیری به جامعه راهبرد اصلی دشمن است

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: از بین بردن قدرت مقاومت و تحمیل روحیه تسلیم پذیری به جامعه انقلابی از راهبردهای اصلی دشمنان برای معماری و مدیریت اذهان جامعه است.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز شنبه در ارتباط تصویری با نوجوان و جوانان استان بوشهر با محکوم کردن توهین به مقدسات اسلامی و حمایت رئیس جمهور فرانسه از آن، توطئه‌های همه جانبه جهان استکبار به سرکردگی آمریکا و تهاجم فرهنگی و اجتماعی به جامعه هدف به ویژه قشر نوجوان و جوان را تشریح کرد.

وی بیان کرد: در مقطع کنونی نقش مهم جوانان و نوجوانان به عنوان رزمندگان خط مقاومت فرهنگی، سیاسی، علم و فناوری و مدیریت آینده برای معماری پیشرفت و تمدن آفرینی بسیار مهم و سرنوشت ساز است.
امام جمعه بوشهر همچنین  از جوانان و نوجوانان درخواست کرد در عرصه مقابله با بیماری کرونا در سه حوزه، نهادینه کردن فرهنگ مراعات بهداشت شخصی و اجتماعی و کمک به کادر درمان و امداد رسانی معیشتی به نیازمندان به صورت جهادی تلاش کنند.

در این نشست محمد مبین تقی نسب از اعضای قرار گاه ملی و نماینده جوانان شهرستان بوشهر، محمد ابراهیم اردنی نماینده جوانان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دشتستان و عباس مسیح گل نماینده فارغ التحصیلان اتحادیه، سید نیام الدین حسینی یکی از پیشکسوتان اتحادیه مطالبی بیان کردند.

 درخواست دیدار با مقام معظم رهبری، پشتیبانی مالی و اعتباری از اتحادیه انجمن‌های دانش آموزی و مراکز جوان محور در تربیت نیرو، طراحی و برنامه ریزی برای اشتغال جوانان بعد از فارغ التحصیلی، حل معضل نامیدی و یأس در بین جوانان، حل مشکلات اقتصادی حوزه جوان مانند ازدواج، شغل، مسکن و توجه ویژه به جوانان و نوجوانان در عرصه‌های مشورتی و تصمیم سازی از جمله درخواست‌های مهمانان نشست بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =