دلیل اختلاف افکنی دشمنان ،ترس از قدرت مسلمانان است 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: دلیل اصلی اختلاف افکنی دشمنان بین مسلمانان جهان، ترس انان از قدرت بالای کشورهای مسلمان است.  

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سالروز ولادت پیامبر گرامی  اسلام (ص) به روایت اهل سنت ۱۲ ربیع الاول و به عقیده شیعیان ۱۷ ربیع الاول بوده و فاصله بین این ۲ زمان نیز به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده که امسال از هشتم تا ۱۳ آبان ماه است.  

وی افزود: نامگذاری هفته وحدت یکی از سنت های مهم و ارزشمند جهان اسلام بوده که توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.  

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: دشمنان تلاش می کنند که بین شیعیان و اهل سنت اختلاف و  تفرقه ایجاد کرده و در پرتو آن قدرت مسلمانان را کاهش داده و در هم بشکنند.  

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: در صورت کاهش و در هم شکسته شدن قدرت مسلمانان زمینه،  بستر و شرایط لازم برای  اجرای دسیسه های شوم دشمنان نیز فراهم می شود.  

وی ابراز داشت: دشمنان بر همین اساس اقدام به ایجاد گروهک تکفیری و تروریستی داعش کرده و علاوه بر آن نیز حامی اصلی صهیونیست ها هستند.  

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: داعش و صهیونیست ها به دستور سران استکبار جهانی تاکنون انواع  جنایت ها را علیه مسلمانان انجام داده و در نتیجه دشمنان نیز کشورهای اسلامی را تصرف و منابع آنان را غارت کرده اند.  

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: این دسیسه آمریکایی - صهیونیستی در پرتو تفرقه و اختلافاتی است که بین مسلمانان  بوجود آمده است.  

وی افزود: مسلمانان از لحاظ فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و نیروی انسانی قدرت بالایی دارند و دشمنان نیز از همین قدرت به طور جدی می ترسند.  

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: به همین دلیل دشمنان درصدد مشغول کردن مسلمانان به یکدیگر  از طریق ایجاد درگیری، اختلاف افکنی و بر هم زدن وحدت هستند تا از قدرت آنها کاسته شود.  

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: دشمنان این نکته مهم را به خوبی می دانند که چنانچه مسلمانان با یکدیگر متحد و منسجم  باشند نمی توان هیچگونه توطئه ای را علیه آنان انجام داد و بطور قطع تنها راه غلبه بر توطئه های دشمنان دوری از تفرقه و محکم کردن اتحاد میان مسلمانان در سراسر جهان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha