انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی از ۲۰ آبان آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ‏کشور برای نیمه دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹‏ از ۲۰ آبان ماه فعال می شود.

به گزارش روز شنبه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بر اساس زمان بندی اعلام شده از سوی مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت فعال می‌شود.

دانشجویان و کارشناسان دانشگاه‌ها باید نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر اساس بازه‌های زمانی مقرر اقدام کنند. بر اساس جدول زمانبندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان، ۲۰ آبان تا ۱۰ آذر ۹۹ زمان ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه‌های مبداء و بارگذاری مدارک لازم است.

همچنین، ۱۱ تا ۲۵ آذر ۹۹ مدارک بررسی و نقص آن ها توسط دانشگاه مبداء اعلام می شود و دانشجو برای ویرایش مهلت دارد. از ۲۶ آذر تا ۱۰ دی ۹۹ فرصت ویرایش دانشجویان به اتمام رسیده و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء صورت می گیرد. از ۱۱ دی تا ۲۳ دی ۹۹ نیز زمان بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو است.

بر اساس زمان های اعلام شده، ۲۴ دی تا ۸ بهمن ۹۹ فرصت ویرایش دانشجویان به اتمام رسیده و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد صورت می گیرد.

دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی که در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشجوی انتقالی یا میهمانی نمی‌پذیرند باید نسبت به این موضوع اطلاع رسانی کنند.

نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی فقط از طریق سامانه رسمی نقل و انتقال و میهمانی اقدام و پیگیری شود و از استفاده از سایت یا سامانه دیگر دانشگاه در این خصوص خودداری شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha