نماینده شوش: دشمن از هیچ تلاشی برای ناامیدی مردم دریغ نمی‌کند

دزفول - ایرنا - نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی مردم را یکی از پایه‌های اصلی ثبات و امنیت در کشور دانست و گفت: استکبار جهانی از هیچ تلاشی برای نامید کردن مردم ایران دریغ نمی‌‍‌کند.

به گزارش ایرنا  محمد کعب عمیر روز شنبه در آیین معارفه رئیس دادگستری شوش در سالن امور ترییتی این شهرستان افزود: مسئولان باید با رفع مشکلات مردم و کسب رضایت مندی آنها روح امید را در جامعه بدمند و توطئه دشمنان را خنثی کنند.
علی غیاثوند معاون قضایی رییس دادگستری استان خوزستان نیز خواستار همکاری دستگاه های اجرایی با قوه قضایی برای پیشگیری از وقوع جرم شد و گفت: خدمت به مردم یک فرصت است و مسوولان باید قدر آن را بدانند.
معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان نیز اظهارداشت: شوراهای حل اختلاف خوزستان در امر پیشگیری از وقوع جرم و توسعه فرهنگ صلح وسازش اقدام به تشکیل شورای حل اختلاف ویژه عشایر کردند.

عبدالعباس زبیدی‌نیا افزود: فعالیت‌های خوبی با استفاده از ظرفیت‌های سران عشایر انجام شده است که باید از این فعالیت‌ها حمایت و تلاش مضاعفی برای پیشگیری از وقوع جرم صورت گیرد.

حجت‌الاسلام مهدی علیزاده امام جمعه شوش با تاکید بر لزوم رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه امنیت گفت: با توجه به شرایط فعلی و نارضایتی‌های مردمی انتظار می‌رود دستگاه قضایی محکم‌تر و سریع‌تر با مفسدان و محتکران برخورد کند.
اسکندر خطایی در این آیین به عنوان رییس جدید دادگستری شوش معرفی و از زحمات صادق جعفری چگنی قدردانی شد.
خطایی پیش از این در دادگستری اندیمشک مشغول به خدمت بوده است.

جعفری چگنی نیز بعنوان رییس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری خوزستان منصوب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها