۱۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 84094227
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۲ کیلو گرم مواد مخدر در قزوین کشف شد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۲ کیلو گرم مواد مخدر در ۲ عملیات پلیسی در قزوین خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار مهدی حاجیان روز شنبه در تشریح جزئیات این خبر، افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر در تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس هنگام گشت زنی در داخل شهر قزوین به یک دستگاه سواری سمند مظنون شده و آن را متوقف کردند.

 وی بیان داشت: ماموران در بازرسی از این خودرو، ۲۶ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف کردند.

سردار حاجیان با اشاره به دستگیری ۲ نفر در این پرونده، تصریح کرد: خودرو مورد نظر توقیف شد و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گردیدند.

فرمانده انتظامی استان افزود :در همین راستا مأموران این پلیس هنگام کنترل خودروهای عبوری در آزاد راه قزوین-زنجان از مسافر یک دستگاه اتوبوس مقدار ۶ کیلو مواد مخدر کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

حاجیان خاطر نشان کرد :برخورد با سوداگران مرگ و افرادی که آسایش و آرامش مردم و جامعه را سلب می‌کنند به طور جدی در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و مخلان امنیت و هنجارشکنان جامعه بدانند که نیروی انتظامی اجازه هیچ گونه هنجارشکنی و عرض اندام به آنان نخواهد داد.

کشف لواشک فاسد و غیربهداشتی در البرز 

فرمانده انتظامی استان از کشف چهار و نیم تن لواشک غیربهداشتی در شهرستان البرز خبر داد.  

سردار حاجیان اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان البرز حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو مذکور چهار تن و ۵۰۰ کیلو گرم لواشک فاسد و غیر بهداشتی را کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متخلف به مراجع ذی صلاح، گفت: نیروی انتظامی با افراد سودجو که سلامت شهروندان را برای منافع شخصی خود به مخاطره می‌اندازند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =