۱۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۳
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84094221
۰ نفر

برچسب‌ها

حفظ سهمیه خوزستان در مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان

اهواز – ایرنا – معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: سهمیه لیگ برتری فوتبال بانوان خوزستان حفظ می‌شود و با یک تیم در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور حاضر می‌شویم.

سکینه ناصری مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به اینکه چند روز دیگر تا زمان قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور باقیمانده است، تمام تلاش ما حفظ سهمیه خوزستان در این رقابت‌ها است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم آویسا خوزستان به عنوان نماینده خزستان در لیگ برتر حاضر می‌شود افزود: خوزستان با یک تیم در مسابقات شرکت می‌کند اما اینکه چه تیمی باشد هنوز مشخص نیست.

معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: چون ورزش بانوان پخش تلویزیونی ندارند حامی مالی کمتری سمت رشته‌های ورزشی بانوان می‌آید.

وی با بیان اینکه اولویت ما در ورزش بانوان، برنامه ریزی برای توسعه این بخش از ورزش است گفت: یکی از برنامه های ما گرفتن حق و حقوق از دست رفته بانوان در سال های اخیر است. اعزام تیم های بانوان به مسابقات کشوری و برگزاری مسابقات استانی از دیگر برنامه های ما است.

وی افزود: ۲ بانوی خوزستانی شانس حضور در پاراالمپیک۲۰۲۱ را دارند که از آنها حمایت می کنیم تا سهمیه کسب کنند.

احیای پارک بانوان اهواز

ناصری مقدم با اشاره به اینکه در ورزش همگانی برنامه های مختلفی داریم گفت: معتقدیم سلامتی و نشاط مادران، همسران و دختران ما بسیار مهم است لذا باید کاری کنیم که بانوان بیش از گذشته به ورزش بپردازند. در چند سال اخیر کمتر به ورزش بانوان توجه شده لذا تمام تلاشمان این است که ضعف ها و مشکلات موجود را به کمک دیگر مسوولان برطرف کنیم.

وی افزود: هفته گذشته با مسوولان شهرداری اهواز جلسه ای داشتیم و قرار شد پارک بانوان اهواز واقع در منطقه زوییه احیا شود. همچنین کار حصاربندی برخی زمین های چمن انجام و در اختیار بانوان قرار میگیرد. تلاش می کنیم امکانات لازم پارک های بانوان خوزستان را فراهم کنیم تا این قشر به راحتی ورزش کنند.

فصل گذشته تیم آویسا خوزستان به عنوان تنها نماینده خوزستان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور حضور داشت که در پایان عنوان یازدهم لیگ را به خود اختصاص داد.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور از روز هفتم آذر آغاز می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =