۱۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۰
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 84094173
۰ نفر

برچسب‌ها

حیدری: پرسپولیس به آرامش نیاز دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که در شرایط فعلی تنها نیاز این تیم آرامش بوده و همه باید از مدیرعامل جدید آن حمایت کنند.

سپهر حیدری در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و ابراهیم شکوری به عنوان معاونت اجرایی این باشگاه اظهار داشت: به عنوان یک هوادار باید بگویم که شاید نظر شخصی ما برای مدیریت باشگاه پرسپولیس یک نفر دیگر باشد اما الان مدیریت انتخاب شده و دیگر جایی برای اختلاف نیست. برای هیچ کدام از ما هیچ چیزی مهم‌تر از پرسپولیس نیست و باید از کادر فنی، بازیکنان و مدیریت حمایت کنیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس روزهای حساسی را تا فینال لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد و اگر عاشق پرسپولیس هستیم باید از خودمان بگذریم تا پرسپولیس به موفقیت برسد. تیم در شرایط فعلی نیاز به آرامش و حمایت دارد و اصلا وقت تخریب و جنگ و دعوا نیست.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: من واقعا از مدیرعامل جدید شناختی ندارم و نمی‌دانم که از لحاظ مدیریتی در چه سطحی است اما باز هم باید از او و باشگاه پرسپولیس حمایت کنیم. البته حضور ابراهیم شکوری که سه سال هم بازی من بوده در باشگاه نقطه قوت است. شکوری از جنس پرسپولیس است و از بدنه باشگاه، او ایده‌های بزرگی در سر دارد و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

حیدری درباره اینکه آیا نیازی به تشکیل کمیته فنی در باشگاه ‌پرسپولیس وجود دارد یا خیر؟ گفت: همه تیم‌ها و باشگاه‌ها کمیته فنی دارند، اگر قرار است این اتفاق در پرسپولیس رخ بدهد باید این کمیته از پیشکسوتان با تجربه و جوان و تحصیلکرده تشکیل شود، کسانی که به پرسپولیس کمک کنند و البته حاشیه‌ساز هم نباشند.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بهتر است کمیته فنی در کار سرمربی دخالت نکند و صرفا به ارائه پیشنهاد و نظر بسنده کند و در نهایت سرمربی تصمیم‌گیرنده نهایی باشد؛ اما در مجموع حضور کمیته فنی قطعا موثر خواهد بود. ما امثال علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا را داریم که می‌توانند در این حوزه بسیار کمک‌حال پرسپولیس باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha