۲۰۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند قزوینی تحویل شد

قزوین- ایرنا-معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: ۲۰۰ تبلت و گوشی هوشمند با کمک خیران به دانش آموزان نیازمند این استان تحویل شد.

فرزاد فرهادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به روند تامین ۲ هزار تبلت مورد نیاز دانش آموزان استان قزوین، اظهار داشت: در این زمینه،  ۴۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی جمع آوری شده که این مبلغ به مرکز ارسال شده و قرار است در نیمه نخست آبان ماه امسال ۸۰۰ دستگاه تبلت را به این اداره کل تحویل دهند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: کمیته امداد استان در زمینه تامین تبلت با دادگستری استان تفاهم نامه‌ای را منعقد کرده تا محکومان با استفاده از مجازات‌های جایگزین حبس برای دانش آموزان نیازمند تبلت تهیه کنند که اقدامی بسیار پسندیده و مناسب است.
وی با بیان اینکه این تفاهم نامه با تعامل خوب هر ۲ دستگاه در جریان است، گفت: این اقدام باعث ترویج فرهنگ نوع دوستی، انفاق و نیکوکاری، حمایت از مددجویان و کاهش جمعیت کیفری زندانیان می‌شود که امیدواریم ادامه دار باشد.
این مسوول افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همچنان کمک‌های مردم را در زمینه تامین تبلت جمع آوری می‌کنند تا به باقی مانده دانش آموزان و دانشجویان نیازمند هم تبلت و گوشی هوشمند تعلق بگیرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت:در استان قزوین سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد ۲ هزار دانش آموز برای استفاده از آموزش مجازی نیاز به تبلت یا گوشی هوشمند داشتند که خوشبختانه این تعداد تامین شد.
هم اکنون ۶۰ هزار و ۱۷۱ مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =