۵۸۰ هزار ماسک احتکار شده در غرب تهران کشف شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۵۸۰ هزار عدد ماسک احتکاری از انباری در غرب تهران خبر داد و گفت: متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سردار «علی ذوالقدری» روز شنبه در این باره اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی ماموران پایگاه دوم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت به دست آوردند، مالک انباری در یکی از محلات شهرک گلستان در غرب تهران مقادیر زیادی ماسک جمع آوری و احتکار کرده‌است .

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه هویت مالک انباری شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، افزود: دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار اخذ شد و روز گذشته تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت اقتصادی به نشانی اعلامی اعزام و ضمن دستگیری مالک انباری، موفق شدند ۵۸۰ هزار ماسک سه لایه کشف کنند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند و متهم برای سیر مراحل قانونی پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان از مردم خواست: در صورت اطلاع از وجود هرگونه اقلام بهداشتی احتکار شده، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =