کشف و ضبط ۳۳ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در شمال شرق تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت:۳۳ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در سوله‌ای متروکه در شمال شرق تهران کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ «جلیل موقوفه ای» روز شنبه در این باره اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی تریلر در چند روز اخیر مقادیر فراوانی روغن‌های خوراکی را در سوله ای متروکه در شمال شرق تهران تخلیه و سپس خودروهای وانت روغن ها را بارگیری می کنند، بررسی موضوع ‌ در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهران‌پارس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که نشانی اعلامی سوله‌ای متروکه است و دو مرد جوان در داخل سوله حاضر هستند و مقدار زیادی روغن های خوراکی نیز در داخل سوله احتکار و جمع آوری شده‌است.

این مقام پلیسی توضیح داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، با ورود خودروهای وانت به داخل سوله، روغن های خوراکی بارگیری و خارج از چرخه توزیع با قیمت بالاتری از قیمت واقعی به بازار روغن‌های خوراکی عرضه می‌شود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه دستور دستگیری هر دو متهم و بازرسی از داخل سوله از مرجع قضائی اخذ شد، افزود: ساعت ۱۱:۰۰ روز گذشته نهم آبان ماه تیمی از ماموران کلانتری جوادیه با هماهنگی های قضائی و حضور نمایندگان اصناف و تعزیرات حکومتی به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی از داخل انبار ۳۳ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالاهای احتکار شده در حال بررسی است، گفت: انتقال متهمان به کلانتری جوادیه و انجام تحقیقات تکمیلی هر دو متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =