زیر گذر غیر همسطح بزرگراه فتح_باغستان، بهار ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد

تهران- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه اعتبار مالی تکمیل پروژه زیرگذر غیرهمسطح بزرگراه فتح- باغستان ابلاغ شد، گفت: تا بهار سال ۱۴۰۰ این پروژه مهم به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایرنا از اعلام روز شنبه شهرداری منطقه ۲۱، «مسعود شفیعی» در بازدید از مراحل احداث این پروژه ترافیکی گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح_سه راهی شهریار به دلیل رفع معضل ترافیکی جنوب غرب تهران و هموار کردن مسیر به سمت شهرهای همجوار جزء پروژه های مهم شهری تهران است که مورد توجه ویژه مدیران استانی قرار دارد.

وی با ابراز خرسندی از تامین اعتبار مالی باقی‌مانده طرح گفت: با ابلاغ اعتبار جدیدی که به شهرداری تهران در حوزه تکمیل این پروژه و تامین منابع مالی مورد نیاز آن انجام گرفته، این نوید را به همشهریان می‌دهیم که زیر گذر غیرهمسطح بزرگراه فتح_باغستان در سه ماهه ابتدایی سال۱۴۰۰ افتتاح خواهد شد.

شهردار منطقه۲۱ تهران نیز در این بازدید گفت: تلاش مدیریت شهری این منطقه بر آن است تا زیرگذر بزرگراه فتح_سه راهی باغستان(شهریار) به زودی مورد بهره برداری قرار گیرد تا شهروندان با سهولت و آرامش از این محور تردد کنند.

رضا رجب زاده افزود: آمار بالای سفرهای درون شهری و برون شهری در کلانشهر تهران و ایجاد ترافیک و آلودگی هوا همگی گواه روشنی است که نمی توان مشکلات شهرهایی مانند شهریار، باغستان، رودهن و بومهن را جدا از تهران دانست؛ از این نظر مدیریت شهری می بایست جلوتر از مردم حرکت کند و در ایجاد زیرساخت ها پیشگام باشد.

به گفته وی، با بهره برداری از این پروژه مهم، بزرگ و فرامنطقه ای، آرزوی ۲۵ساله ساکنین شهریار و باغستان تحقق پیدا می کند.

منطقه ۲۱ تهران به صورت مثلثی کشیده در منتهی الیه غرب تهران در امتداد جاده های ارتباطی تهران – کرج تا بعد از دوراهی کاروانسرای سنگی گسترده شده است.

این منطقه از شمال به اتوبان تهران – کرج ، از جنوب به جاده قدیم تهران – کرج ، از شرق به مسیل کن و از غرب به امتداد شمالی – جنوبی حد فاصل اتوبان و جاده قدیم کرج محدود است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها